صاحب نیوز

سپاهان

توقف دوباره سپاهان/ اختلاف 12 امتیاز طلایی پوشان با صدر جدول

در ادامه بازی های لیگ برتر و در هفته بیست و سوم سپاهان در مقابل سایپا قرار گرفت، اما در نهایت طلایی پوشان نتوانستند از این بازی با سه امتیاز خارج شوند و با تساوی در مقابل سایپا دو امتیاز حساس را از دست دادند.

کدخبر: 1011023
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ @ ۱۰:۳۷


به گزارش صاحب نیوز؛ در ادامه بازی های لیگ برتر و در هفته بیست و سوم سپاهان در مقابل سایپا قرار گرفت، اما در نهایت طلایی پوشان نتوانستند از این بازی با سه امتیاز خارج شوند و با تساوی در مقابل سایپا دو امتیاز حساس را از دست دادند.

با این نتیجه سپاهان با صدر جدول 12 امتیاز فاصله گرفت و امید های این تیم برای قهرمانی کمرنگ تر از گذشته شد؛ یک امتیاز سایپا این تیم را برای یک هفته حداقل از دسترس تیم های انتهای جدول خارج کرد.

مجید علیاری و روزبه شاه‌علی‌دوست از سایپا در این دیدار با کارت زرد جریمه شدند و فرهاد هاشمی دیگر بازیکن سایپا به دلیل دریافت دو کارت زرد در دقیقه 88 از زمین اخراج شد. علی قربانی از سپاهان نیز با کارت زرد جریمه شد.

با این نتیجه شانس قهرمانی سپاهان بسیار کم شده است و به نظر می رسد حتی شاگردان قلعه نویی برای کسب سهمیه هم کار سختی داشته باشند که برای این تیم یک ناکامی محسوب می شود؛ جام حذفی می تواند اتفاقات تلخ این تیم را در لیک با قهرمانی این تیم برایشان از بین ببرد.

*از فرصت‌ها استفاده نکردیم و تنبیه شدیم/باید با اختلاف 4 گل پیروز می‌شدیم

امیر قلعه‌نویی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل سایپا در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: فوتبال ما را تنبیه کرد، چون از فرصت‌های خود استفاده نکردیم. کیفیت زمین هم خیلی خوب نبود و چمن‌ کمی بلند بود. در مجموع حق ما 3 امتیاز این بازی بود. دروازه‌بان آنها روز خیلی خوبی داشت. باید با اختلاف 3-4 گل می‌بردیم. اگر امروز بدون دروازه‌بان هم بازی می‌کردیم اتفاقی نمی‌افتاد.

وی ادامه داد: من فکر می‌کنم حداقل باید با اختلاف 3-4 گل می‌بردیم. فرصت‌های زیادی داشتیم و در این زمین و با لایه‌های دفاعی فرصت‌های خوبی ایجاد کردیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درمورد عملکرد تیم داوری در بازی امروز خاطرنشان کرد: تیم داوری واقعاً خیلی خوب بود. نسل داوران ما در حال تغییر است؛ داوران تحصیل کرده و خوش‌تیپی آمده‌اند و امیدوارم حمایت شوند تا با نهایت آرامش کار کنند. آنها قشر مظلومی هستند و امیدوارم فغانی‌های زیادی در فوتبال ایران ببینیم.

قلعه‌نویی درمورد دلیل غیبت نورافکن و اینکه گفته می‌شود تست کرونای وی مثبت شده است، تصریح کرد: تست دوم کرونای وی مثبت بود که قرنطینه شد. وقتی آمد از نظر بدنی شرایط خوبی نداشت. این روزها ویروس کرونا ضعیف‌تر شده است و در روزهای ابتدایی ممکن بود هر فردی را زمین‌گیر کند. تیم ما با این زمین و این لایه‌های دفاعی عملکرد خوبی داشت.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان عنوان کرد: سایپایی‌ها به دنبال ضد حمله، اوت و استفاده از دفاع چند لایه بودند.   بدشانسی‌های فوتبالی امروز به سراغ ما آمد و البته دروازه‌بان آنها هم روز بسیار خوبی داشت. ما در مقاطعی از بازی هافبک‌های خود را کم کرده و مهاجم اضافه کردیم، اما بازهم به نتیجه نرسیدیم. صادقی و تیمش دنبال کسب یک امتیاز بود و به هدفش هم رسید

*شاگردانم با تمام وجود بازی کردند/از قلعه نویی عذرخواهی می‌کنم

ابراهیم  صادقی نیز در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: با توجه به تیمی که داشتیم و حریفی که مقابلش قرار گرفته بودیم، خوب بازی کردیم. به دنبال ایجاد خط دفاعی مستحکم مقابل بازیکنان حریف بودیم تا از ضدحملات استفاده کنیم که تا حدود زیادی هم موفق بودیم.

وی ادامه داد: به تیم حریف فرصت‌های چندانی ندادیم. در چند صحنه آنها صاحب موقعیت شدند که با واکنش خوب دروازه‌بان ما روبرو شدند. امروز شاگردانم با تمام وجود بازی کردند و به آنها خداقوت می‌گویم.

وی ادامه داد: خدا را شکر که توانستیم یک امتیاز بگیریم. بازی مقابل تیم پر مهره سپاهان سخت است. برنامه ما این بود که خوب دفاع کرده و روی ضدحمله و ضربات ایستگاهی به گل برسیم. در بخش دفاعی خیلی خوب بودیم. ما جوان‌ترین تیم تاریخ لیگ برتر هستیم و مقابل تیم بزرگ سپاهان خوب بودیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درمورد ابتلای بازیکنان استقلال به کرونا و بازی این تیم در هفته گذشته مقابل سایپا، خاطرنشان کرد: در دو روز گذشته بحث کرونا و درگیری بازیکنان برخی از تیم‌ها به این ویروس کارمان را سخت کرد. ما 4 مرحله تست دادیم و جواب تست مرحله پنجم ما نیامده است. این اتفاقات بازیکنان و خانواده آنها را نگران کرده است. امیدوارم مسئولان تصمیم درستی بگیرند، چون زندگی همه آنها تحت تاثیر قرار می‌گیرد. در 2 روز گذشته همه بازیکنان استرس داشتند. امیدوارم کسی دچار کرونا نشود. ما یک مرحله دیگر هم تست داده‌ایم و منتظر جواب آن هستیم.

صادقی درمور عملکرد تیم داوری این مسابقه، گفت: داوری مشکلی نداشت، اما اعتراض‌هایی وجود داشت که چون ورزشگاه خالی بود صدا‌ها می‌پیچید. فکر می‌کنم تا حدودی هم این اعتراض‌ها طبیعی بود. به نظر من در صحنه اخراج بازیکن جوان ما داور کمی عجله کرد، اما در کل مشکلی نبود. باید از قلعه‌نویی عذرخواهی کنم که گاهی صدایم بالا رفت و به داور اعتراض کردم. قلعه‌نویی بزرگتر از من است و مربی‌ام بوده و من را به تیم ملی هم دعوت کرد. اگر باعث ناراحتی قلعه‌نویی شدم از وی عذرخواهی می‌کنم.

انتهای پیام/