صفحه اصلی » ورزشی » بی خبری هیئت فوتبال از میزبانی اصفهان برای جام ملت ها!

بی خبری هیئت فوتبال از میزبانی اصفهان برای جام ملت ها!

دبیر هیئت فوتیال استان اصفهان گفت: تا کنون برای میزبانی اصفهان در جام ملت های 2027 چیزی به هیئت فوتبال استان اصفهان اعلام نشده است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۹ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۷

حمید رضا دادخواه در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: تا کنون برای میزبانی اصفهان در جام ملت های 2027 چیزی به هیئت فوتبال استان اصفهان اعلام نشده است.

دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان در مورد اینکه آیا اصفهان می تواند از مسابقات جام ملت ها میزبانی کند، تصریح کرد: باید دید که شرایط و خواسته ها برای میزبانی چیست؛ ورزشگاه فولادشهر مورد تایید AFC است و نقش جهان هم تقریبا در حال گرفتن این تاییدیه است.

وی با بیان اینکه باید در مورد هتل ها و حمل و نقل باید دید، شرایط چگونه است، افزود: همیشه اینگونه موارد به هیئت فوتبال اعلام و حتی مورد بازدید قرار می گرفت اما تا کنون به هیئت فوتبال اصفهان چیزی در این مورد اعلام نشده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ دراسیون فوتبال ایران با رایزنی‌هایی که انجام داد نام کشورمان را در کنار دیگر نامزدهای دریافت عنوان مهم میزبانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ قرار داد اما این اتفاق در شرایطی رخ داد که فاصله زیادی از لحاظ امکانات، تجهیزات و زیرساخت‌ها با دیگر نامزدها وجود دارد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا بازی‌های دور مقدماتی هیچ گروهی را در یک شهر برگزار نمی‌کند و تیم‌هایی که در دور مقدماتی حذف می‌شوند هم در سه شهر بازی می‌کنند. با این توصیف نیاز به تجهیز فرودگاه‌های شهرهای میزبان و ایجاد شرایط مناسب حمل و نقل شهری است. همچنین تأمین امنیت مسافران خارجی وظیفه مهمی بر دوش نیروی انتظامی خواهد گذاشت.

به نظر می رسد در کنار تهران، اصفهان دیگر میزبان بازی ها خواهد بود، اما شرایط مناسب برای میزبانی به ویژه در زمینه حمل و نقل هوایی و محل اسکان ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد