صفحه اصلی » اقتصادی » قطار گرانی ها به مواد پروتئینی رسید/ افزایش 5 هزار تومانی گوشت گوسفندی و گوساله

قطار گرانی ها به مواد پروتئینی رسید/ افزایش 5 هزار تومانی گوشت گوسفندی و گوساله

نایب رئیس اتحادیه گوشت قرمز اصفهان گفت: گوسفند زنده نسبت به 15 روز قبل با افزایش 7 تا 8 هزار تومانی رو به رو بوده است اما این افزایش را قصابان در گوشت اعمال نکرده و گوشت گوسفند درجه یک که قبل از این 98 هزار تومان به فروش می رسید، اکنون 103 هزار تومان به فروش می رسد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۳ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۸

عبدالرضا آقاجانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: در هفته قبل جلسه ای با حضور اعضای اتحادیه گوشت قرمز و تعاونی دامداران برگزار شد که با افزایش 5 هزار تومانی گوشت گوساله به دلیل افزایش خوراک دام موافقت شد؛ گوشت گوساله قبل از این 75 هزار تومان بود که به 80 هزار تومان رسید.

نایب رئیس اتحادیه گوشت قرمز اصفهان تصریح کرد: گوسفند زنده نسبت به 15 روز قبل با افزایش 7 تا 8 هزار تومانی رو به رو بوده است اما این افزایش را قصابان در گوشت اعمال نکرده و گوشت گوسفند درجه یک که قبل از این 98 هزار تومان به فروش می رسید، اکنون 103 هزار تومان به فروش می رسد.

وی افزود: افزایش قیمت گوشت قرمز بسیار کم بوده در صورتی که خوراک دام تا دو یا سه برابر افزایش قیمت داشته است؛ در استان در تامین دام سنگین مشکلی نداریم و اگر دام صادر نشود در تامین گوشت مشکلی نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد