صفحه اصلی » ورزشی » ایستگاه بیست و چهارم| ذوب آهن_ شاهین شهرداری بوشهر

ایستگاه بیست و چهارم| ذوب آهن_ شاهین شهرداری بوشهر

در ادامه بازی های لیگ برتر و در هفته بیست و چهارم ذوب آهن در مقابل شاهین شهرداری بوشهر و در شهر بوشهر به میدان خواهد رفت؛ دیداری که یک جنگ تمام عیار در انتهای جدول به حساب می آید و از حساسیت بالایی برخوردار است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۶ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ در ادامه بازی های لیگ برتر و در هفته بیست و چهارم ذوب آهن در مقابل شاهین شهرداری بوشهر و در شهر بوشهر به میدان خواهد رفت؛ دیداری که یک جنگ تمام عیار در انتهای جدول به حساب می آید و از حساسیت بالایی برخوردار است.

شاهین شهرداری بوشهر با 17 امتیاز در انتهای جدول قرار گرفته و در تلاش است سه امتیاز از ذوب آهن 21 امتیازی دشت کند و شرایط را برای ماندن در لیگ هموار کند، از طرفی سبزپوشان که بعد از باخت سنگین در مقابل پیکان، بیشتر از پیش به جمع فانوس به دستان پیوسته است و اگر این بازی را با باخت پشت سر گذارد، شرایط بسیار سختی را تجربه خواهد کرد.

*چه تضمینی وجود دارد مثل فولاد و استقلال کرونا نگیریم؟

 جواد محمدی در خصوص برگزاری مسابقه ذوب آهن مقابل شاهین بوشهر اظهار داشت: کلیه مسابقات فوتبال در رده‌های سنی مختلف در استان بوشهر به حالت تعلیق در آمده است با توجه به پیشرفت بیماری کرونا در این استان و قرار گرفتن این منطقه در شرایط قرمز بنا بر تصمیم هیأت فوتبال استان کلیه مسابقات در این استان لغو شده است حتی طبق اخبار رسیده تمرینات تیم ها نیز توصیه شده که لغو شود.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن افزود: حتی برگزاری مسابقات دوستانه در این ایام ممانعت به عمل می‌آید، سوالم این است چه تفاوتی میان مسابقات داخلی استان و مسابقات لیگ برتر وجود دارد؟ چه تضمینی وجود دارد بازیکنان ما در بوشهر گرفتار این ویروس نشوند از ابتدای شروع تمرینات کلیه تمهیدات لازم را در اصفهان رعایت کرده‌ایم در سفر به شهر پرخطر مشهد باز هم کلیه پروتکل های بهداشتی را رعایت کردیم و تاکنون جواب تست کلیه بازیکنان ما منفی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: اما چه تضمینی وجود دارد که در سفر به بوشهر بازیکنان ما هم به مانند تیم‌های استقلال و فولاد درگیر این ویروس نشوند یکی از بازیکنان شاهین جواب تست کرونایش مثبت شده آیا مسؤولان تضمین می‌کنند سایر بازیکنان این تیم ناقل نباشند؟ قبلاً هم به سازمان لیگ نامه زده‌ایم و درخواست کرده این مسابقات را به صورت همزمان و در شهرهای کم خطر تر برگزار کنند و مجدداً نامه‌ای به سازمان لیگ ارسال خواهیم کرد.

محمدی عنوان کرد: در این شرایط سلامت بازیکنان کادر فنی و عوامل اجرایی و برگزاری مسابقات از همه چیز واجب‌تر است خانواده این افراد نگران هستند با چه تضمینی به بوشهر بروند و در سلامت کامل برگردند. امیدوارم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ موارد فوق را بررسی و تصمیمات لازم را به نحوی که به هیچ کس آسیبی وارد نشود اتخاذ کند.

این بازی برای سبزپوشان اصفهانی بهترین فرصت است که وضعیت خود را برد تغییر دهند و انتقادات زیادی که خصوصاً با انتخاب لوکا بوناچیچ به عنوان سرمربی، پیرامون این تیم وجود دارد را تاحدی کم کند؛ سبزپوشان در این بازی باید از موقعیت های خود استفاده کنند و البته با تمرکز در کار دفاعی دست پر به اصفهان برگردند.

هر دو تیم در این دیدار بازیکن محرومی ندارند اما ذوب‌آهن وفا هخامنش را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد، همچنین بازیکن غایبی را به دلیل بیماری کرونا در ترکیب خود ندارند.

این بازی برای دیگر تیم های پایین جدولی هم بسیار اهمیت دارد و بهترین نتیجه برای آن ها باخت تیم بوشهری است که می تواند فرصت ایده الی صرف نظر از نتیجه بازی خودشان باشد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد