صفحه اصلی » ورزشی » ایستگاه بیست و چهارم| سپاهان_پارس جنوبی

ایستگاه بیست و چهارم| سپاهان_پارس جنوبی

در ادامه بازی های لیگ برتر تیم سپاهان اصفهان روز شنبه میزبان پارس جنوبی است؛ این هفته که همچنان علامت سوال بزرگ برگزاری بازی های تیم های فولاد و استقلال با رقبای خود وجود دارد، این بازی حساسیت زیادی خواهد داشت.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۳ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ در ادامه بازی های لیگ برتر تیم سپاهان اصفهان روز شنبه میزبان پارس جنوبی است؛ این هفته که همچنان علامت سوال بزرگ برگزاری بازی های تیم های فولاد و استقلال با رقبای خود وجود دارد، این بازی حساسیت زیادی خواهد داشت.

سپاهان که هفته قبل در مقابل سایپا با تساوی متوقف شد، و امیدهای قهرمانی این تیم برای قهرمانی کمرنگ تر شد، برای حفظ امید و استفاده از احتمالات لیگ برای قهرمانی محکوم به برد در این بازی خانگی است، علاوه بر آن طلایی پوشان اگر با دست پر از میدان خارج نشوند، جایگاه دومی آن ها نیز به شدت توسط شهرخودرو، فولاد، تراکتور و استقلال تهدید می شود.

شاگردان قلعه نویی که به شدت در فاز هجومی به اهداف خود نرسیده اند و از این نقطه ضعف بیشترین ضربه را در این فصل متحمل شده اند؛ اینبار در مقابل تیمی قرار گرفته اند که عملکرد دفاعی خوبی نداشته است اما این تیم نشان داده که در دفاع های همه جانبه می تواندموفق باشد و دفاع بسته این تیم در مقابل طلایی پوشانی که بیشترین ناکامی آن ها در مقابل تیم های با این سبک است، یک زنگ خطر برای سپاهان است.

البته پارس جنوبی نیز خیلی بی انگیزه پا به این میدان نخواهد گذاشت، چرا که برد در این بازی آن ها را از کابوس سقوط دورتر می کند، این تیم در ضد حملات فوق العاده خطرناک است و می تواند برای شاگردان قلعه نویی روز سختی را بسازد.

هر دو تیم بازیکن محرومی برای این دیدار ندارند، اما سپاهان ممکن است ایران‌پوریان، مسلمان و رفیعی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته باشد؛ طلایی پوشان در این بازی برای برد نیاز به تنوع تاکنیکی داشته و باید از موقعیت های خود به خوبی استفاده کنند.

در اردوی قلعه نویی محسن مسلمان به نظر با مصدومیت و البته دور بودن از آمادگی در وسط میدان دست ژنرال را بست و همچنین تاکید بر حضور کی روش استنلی هم انتظارات را این بازیکن برآورده نکرد و این هفته ها بیشتر این بازیکن به عنوان یک تعویضی به میدان می آید، تا عامل مهمی در ناکامی سپاهان در گلزنی باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد