صفحه اصلی » سیاسی » استقرار نمایندگی اداره ورزش و جوانان در شهر بهارستان

فرماندار اصفهان:

استقرار نمایندگی اداره ورزش و جوانان در شهر بهارستان

فرماندار اصفهان گفت: اقدامات مقتضی جهت استقرار نمایندگی اداره ورزش و جوانان در شهر بهارستان انجام و زیرساخت های فرهنگی-اجتماعی بالاخص اماکن ورزشی این شهر فراهم می شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۸ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین سیستانی در نشست کارگروه اجتماعی-فرهنگی، سلامت و عمرانی شهرستان که پیرامون بررسی مسائل و مشکلات اجتماعی-فرهنگی، بهداشتی و درمانی و عمرانی شهر بهارستان برگزار شد، با بیان اینکه شهر بهارستان از لحاظ رشد جمعیت، موقعیت جغرافیایی و بافت اجتماعی دارای پتانسیل و ظرفیت های مثبتی است، خاطرنشان کرد: با همکاری و هماهنگی همه دستگاه ها می توان زمینه را برای حل مشکلات شهر بهارستان و رضایتمندی ساکنان آن فراهم کرد.

فرماندار اصفهان با اشاره به اینکه عدم توجه به مشکلات شهر بهارستان، در آینده پیامدهای سنگینی را به همراه خواهد داشت، افزود: به دلیل رشد سریع جمعیت و تکمیل پروژه مسکن مهر در این شهر، ساختار ادارات و سازمان ها باید به گونه ای باشد که دولت و مسئولین پاسخگوی مردم باشند.

وی استقرار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهر بهارستان را حائز اهمیت دانست و عنوان کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، زیربنای شکل گیری تفکر فرهنگی-اجتماعی جامعه است و با استفاده از ظرفیت های خوب موجود در شهر بهارستان باید زمینه برای استقرار آن در این شهر فراهم شود.

فرماندار اصفهان پیرامون تعیین تکلیف کاربری های ورزشی در بهارستان و برنامه ریزی های صورت گرفته در این خصوص، تأکید کرد: دستگاه های ذی مدخل نسبت به تکمیل و بهره برداری از پروژه های ورزشی در شهر بهارستان اقدام و شهرداری نیز در جهت احداث اماکن ورزشی متناسب با شرایط این شهر اقدام نماید.

سیستانی افزود: اقدامات مقتضی جهت استقرار نمایندگی اداره ورزش و جوانان در شهر بهارستان انجام و زیرساخت های فرهنگی-اجتماعی بالاخص اماکن ورزشی این شهر فراهم می شود.

وی با تأکید بر اهمیت پیش بینی مراکز، امکانات و زیرساخت های بهداشتی و درمانی متناسب با جمعیت بهارستان، گفت: با همکاری دستگاه های اجرایی و جذب و مشارکت خیرین بسترهای لازم برای رفع نیازهای بهداشتی و درمانی مورد انتظار مردم این شهر فراهم شود.

فرماندار اصفهان با اشاره به مشکلات موجود در دوران پساکرونا، خاطرنشان کرد: مسئولان باید تدابیر، برنامه ریزی و طرح هایی برای شرایط پساکرونا داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد