صفحه اصلی » تولیدی » همه آنچه ذوب آهن را در مقابل شاهین به پیروزی رساند

همه آنچه ذوب آهن را در مقابل شاهین به پیروزی رساند

مربی فوتبال گفت: در بازی سبزپوشان اصفهان مقابل شاهین، بر خلاف همیشه ذوب آهن سعی در میدان داری نداشت و سعی داشت ایرادات دفاعی خود را با فشردگی بازیکنان در زمین خود بپوشاند که باید گفت در این برنامه کاملاً موفق بود و شاید این اتفاق یکی از عوامل پیروزی این تیم به حساب آمد؛ ذوب آهن با تغییر در دروازه و همچنین با تغییر در تفکر بازی به این برد رسید.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ - شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۲۱

داوود عابدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: ذوب آهن توانست با یک بازی منطقی و البته تغییر رویکرد خود و با فشار بر بازیکن حریف، به یک برتری پر گل دست یابد که این برد برای این تیم با توجه به شرایط جدول بسیار اهمیت داشت.

مربی فوتبال گفت: در این بازی بر خلاف همیشه ذوب آهن سعی در میدان داری نداشت و سعی کرد ایرادات دفاعی را با فشردگی بازیکنان در زمین خود بپوشاند که باید گفت در این برنامه کاملاً موفق بود و شاید این اتفاق یکی از عوامل پیروزی این تیم به حساب آمد.

وی افزود: هیچوقت با یک برد و یا یک باخت نمی توان از تغییر رویه یک تیم سخن به میان آورد اما به هر حال با این برد اردوی سبزپوشان با آرامش بیشتری به کار خود ادامه می دهد.

عابدی در مورد احتمال حضور لوکا در فصل بعد در تیم ذوب آهن گفت: به نظر نمی رسد یک مربی خارجی برای تفکر چند بازی به ذوب آهن آورده شده باشد، اما به هر حال چند هفته باقی مانده از لیگ می تواند سرنوشت این مربی برای فصل بعد را مشخص کند.

داوود عابدی در مورد تغییرات در دروازه ذوب آهن گفت: استفاده از معراج محمدی در دروازه یک ریسک به حساب می آمد، اما تصمیم هوشمندانه ای بود، چرا که دروازه بان ذوب آهن در چند بازی آخر پر اشتباه ظاهر شده بود؛ دروازه بان جوان ذوب آهن نمره قابل قبولی گرفت.

مربی ذوب آهن گفت: ذوب آهن با یک یا دو برد دیگر به نظرم با استرس کمتری بازی خواهد کرد و با توجه به بازی های که در پیش است، شرایط برای این اتفاق فراهم است.

وی در پایان گفت: ذوب آهن با تغییر در دروازه و همچنین با تغییر در تفکر بازی به این برد رسید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد