صفحه اصلی » اجتماعی » حمایت پلیس راهور استان از اجرای طرح ترافیک جایگزین زوج و فرد

حمایت پلیس راهور استان از اجرای طرح ترافیک جایگزین زوج و فرد

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: روزانه چند هزار خودرو در طرح زوج و فرد جریمه می شوند و این ها افرادی هستند که مجبور به تردد در طرح هستند در صورتی که فرد با خرید طرح بدون جریمه شدن، می تواند یک روز در کل شهر تردد کنند.

تاریخ انتشار: ۱۷:۰۱ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۲۲

سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص اجرای طرح ترافیک در اصفهان اظهار کرد: طرح زود و فرد در اصفهان در شش ماه آینده تبدیل به طرح ترافیک می شود.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: پیش از این از طرح ترافیک صحبت شده بود که مصوبات شورای ترافیک استان را گرفته است اما فعلا اجرا نشده است.

وی افزود: طرح ترافیک، سقف تعداد خودرو دارد و هر کسی نمی تواند وارد آن شود؛ هر کسی نیاز داشته باشد می تواند طرح را تهیه و وارد آن شوند.

سرهنگ محمدی با توضیح اینکه در روز تعداد مشخصی خوردو می توانند به طرح ترافیک ورود کنند، بیان کرد: کسانی که بدون مجوز در طرح تردد کنند با جریمه روبه رو می شوند؛ تهران سال ها است که طرح زوج و فرد را لغو و طرح ترافیک را اجرا می کند.

وی اضافه کرد: روزانه چند هزار خودرو در طرح زوج و فرد جریمه می شوند و این ها افرادی هستند که مجبور به تردد در طرح هستند در صورتی که فرد با خرید طرح بدون جریمه شدن، می تواند یک روز در کل شهر تردد کند.

رئیس پلیس راهور اصفهان اضافه کرد: برخی از رسانه ها با راهنمایی غلط، گرا می دهند که این طرح فلان مشکل را دارد اما اتفاقا طرح ترافیک بسیار بهتر از طرح زوج و فرد است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد