صفحه اصلی » ورزشی » شاگردان قلعه نویی فرصت اشتباه در برابر تراکتور ندارند/ بازنده در این بازی کار سختی برای کسب سهمیه خواهد داشت

شاگردان قلعه نویی فرصت اشتباه در برابر تراکتور ندارند/ بازنده در این بازی کار سختی برای کسب سهمیه خواهد داشت

مربی فوتبال گفت: سپاهان یک دیدار سنگین با تیم تراکتور دارد که در جایگاه های پنج تیم بالای جدول که تعقیب کننده پرسپولیس هستند تاثیر گذار است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۸ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۲۶

داوود عابدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: تیم های اصفهانی در هفته بیست و پنجم دو بازی حساس دارند، البته بازی تیم سپاهان با توجه به حساسیت بالای جدول بسیار بالاست.

مربی فوتبال گفت: ذوب آهن پس از برد در هفته قبل و ناکامی برخی از تیم های انتهای جدولی شرایط دور از خطری را در لیگ پیدا کرده که البته هنوز نمی توان کار را تمام شده دانست؛ بازی ذوب آهن در این هفته فرصتی است تا لوکا بوناچیچ هم خودی نشان دهد.

وی افزود: ذوب آهن اگر این بازی را ببرد می توان گفت خطر سقوط کاملا از این تیم دور خواهد شد و بازی های خوبی را در ادامه لیگ برای رسیدن به امادگی برای لیگ بعدی می تواند برگزار کند.

عابدی بیان کرد: سپاهان یک دیدار سنگین با تیم تراکتور دارد که در جایگاه های پنج تیم بالای جدول که تعقیب کننده پرسپولیس هستند تاثیر گذار است.

داوود عابدی بیان کرد: در این بازی شاگردان قلعه نویی فرصت اشتباه ندارند و تیمی در این بازی برنده است که جنگ ها، برخوردها و تقابل های نفر به نفر و خطی وسط میدان را ببرد و البته توپ هایش را به گل برساند.

مربی فوتبال گفت: بازنده این دیدار در ادامه کار سختی خواهد داشت تا حتی سهمیه آسیایی را کسب کند.

وی بیان کرد: امیدوارم بازی خوبی را از دو تیم شاهد باشیم و  یکی از بازی های با کیفیت لیگ باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد