صفحه اصلی » استان » خور و بیابانک » فرمانده انتظامی جدید شهرستان خور و بیابانک معرفی شد

فرمانده انتظامی جدید شهرستان خور و بیابانک معرفی شد

سرهنگ دوم جواد افشاری با حکم فرمانده ناجا، به عنوان فرمانده انتظامی جدید شهرستان خور و بیابانک معرفی و از خدمات نعمت خلیلی فرمانده قبلی این نیرو قدردانی شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۷ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ عباس بلانیان در آیین معرفی فرمانده انتظامی جدید شهرستان خور و بیابانک در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر گفت: بهتر است تجهیزات یگان های انتظامی این شهرستان گسترش یابد زیرا استقرار پلیس و نیروی انتظامی به توسعه امنیت مردم کمک می کند.

وی اظهار کرد: با توجه به قرار گرفتن این شهرستان در مسیر عبور ترانزیت مواد مخدر و قاچاقچیان لازم است اصلاح هندسی ایستگاه بازرسی شهید رشیدی هوشمندسازی و تجهیز شود.

فرماندار خور و بیابانک از نبود بازداشتگاه موقت برای زندانیان، اداره مستقل مبارزه با مواد مخدر و تجهیزات پهبادی برای رصد قاچاقچیان در کویر و ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی انتقاد کرد و تامین اعتبار برای تکمیل و تجهیز آن را خواستار شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان در این مراسم گفت: برای برقراری هرچه بهتر امنیت در جامعه، ما به مردمی نیاز داریم که خودشان در پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی کوشا باشند.

سرهنگ حسین حسین زاده افزود: هر آنچه که در توان داریم باید برای امنیت مردم هزینه کنیم چرا که با ایجاد امنیت مردم احساس تهدید نمی کنند.

وی خاطرنشان کرد:  سال گذشته ۴۲ تن انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد که امسال در طول چهار ماه ابتدای سال این کشفیات ۲۲ تن بوده است.

در این آیین سرهنگ دوم جواد افشاری با حکم فرمانده ناجا، به عنوان فرمانده انتظامی جدید شهرستان خور و بیابانک معرفی و از خدمات نعمت خلیلی فرمانده قبلی این نیرو قدردانی شد.

انتها پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد