صفحه اصلی » ورزشی » ایرادات ذوب آهن بعد از حضور سه مربی، همچنان ادامه دارد

ایرادات ذوب آهن بعد از حضور سه مربی، همچنان ادامه دارد

مربی فوتبال گفت: شرایط کنونی باشگاه ذوب آهن اصلاً قابل قبول نیست، این تیم در زمین هنوز با اینکه سومین مربی خود را می بیند، ایراداتی تکراری داشته و هنوز هم این ایرادات مرتفع نشده است

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۷ - شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۴

داوود عابدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: در هفته بیست و ششم برای چهارمین بار پیاپی قهرمانی پرسپولیس در لیگ رقم خورد و این تیم لیگ نوزدهم را هم به نام خود کرد.

مربی فوتبال گفت: در این هفته بازی ها همان طور که انتظار می رفت برای کسب سهمیه آسیا و فرار از سقوط پر هیجان و حساس دنبال شد و گل گهر توانست یک پیروزی به موقع در انتهای جدول به دست آورد و شاید این برد سرنوشت این تیم را متفاوت کند؛ شاگردان مجید جلالی قبل از اینکه لیگ تعطیل شود سه هفته بسیار عالی بودند.

وی افزود: اما در انتهای جدول متاسفانه ذوب آهن بازی را به فولاد واگذار کرد، تا خطر سقوط را بیش تر از پیش این تیم حس کند و با تیم های انتهایی کمتر از سه امتیاز فاصله داشته باشد.

عابدی بیان کرد: امیدوارم برای این باشگاه با سابقه اصفهانی شرایط بد تر از این نشود و لیگ پایان یابد البته تیم ذوب آهن بازی های راحت تری در پیش دارد که انتظار می رود با امتیازهایی که به دست می آورد، شرایط متفاوتی به دست آورد.

داوود عابدی بیان کرد: شرایط کنونی باشگاه ذوب آهن اصلاً قابل قبول نیست، این تیم در زمین هنوز با اینکه سومین مربی خود را می بیند، ایراداتی تکراری داشته و هنوز هم این ایرادات مرتفع نشده است.

مربی فوتبال گفت: انگیزه لازم نیز در این تیم وجود ندارد و البته در برخی از پست ها هم نیاز به بازیکنان جدید حس می شود.

وی افزود: اگر پتانسیل فعلی ذوب را با دیگر باشگاه ها در این شرایط و با این بازیکنان هم مقایسه کنیم، به نظر می رسد ذوب آهن باید جایگاه بهتری به دست می آورد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99