صفحه اصلی » اقتصادی » عزل هیئت مدیره قبلی پلی اکریل توسط دستگاه قضایی/ رئیس هیئت اجرایی شرکت: دخالتی در بحث بورس و سهام شرکت نداریم

آخرین وضعیت مادر صنایع نساجی ایران؛

عزل هیئت مدیره قبلی پلی اکریل توسط دستگاه قضایی/ رئیس هیئت اجرایی شرکت: دخالتی در بحث بورس و سهام شرکت نداریم

رئیس هیئت اجرای شرکت پلی اکریل گفت: اخیرا دستگاه قضایی هیئت مدیره قبلی را بنا به دلایلی عزل و از مداخله در شرکت پلی اکریل منع کرده است و با تصویب شورای تامین یک هیئت مدیره جدید منصوب کردند که این هیئت مدیره جدید فعالیت ها را دنبال می کند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۱ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۵

علی شفیع پور در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به اوضاع شرکت پلی اکریل اظهار کرد: بر اساس قانون حمایت از صنایع، هیئت اجرایی فقط کارخانه های پلی اکریل و دی ام تی را اداره می کند و با خود شرکت پلی اکریل کاری ندارد.

رئیس هیئت اجرایی شرکت پلی اکریل در خصوص بسته شدن نماد این شرکت در بورس گفت: شرکت پلی اکریل یک هئیت مدیره دارد که بورس و سهام و سایر شرکت ها را آن ها مدیریت می کنند و ما دخالتی در بحث بورس و باز و بسته شدن نمادها نداریم.

عزل هیئت مدیر قبلی پلی اکریل توسط دستگاه قضایی

وی افزود: اخیرا دستگاه قضایی هیئت مدیره قبلی را بنا به دلایلی عزل و از مداخله در شرکت پلی اکریل منع کرده است و با تصویب شورای تامین یک هیئت مدیره جدید منصوب کردند که این هئیت مدیر جدید فعالیت ها را دنبال می کند.

شفیع پور در پاسخ به این سوال که تا چه زمانی هیئت اجرای در شرکت پلی اکریل فعالیت دارد، بیان کرد: تا زمانی که هیئت مدیره اعلام آمادگی برای تحویل گرفتن کارخانه کنند، هیئت اجرایی حضور دارد؛ تحویل شرکت به هیئت مدیره چند شرط دارد که حفط نیرو و تولید یکی از آن هاست.

وی با بیان اینکه پرداخت کمک های تن خواه دولت و تسهیلات شروط دیگر تحویل دادن این شرکت به هیئت مدیره است، خاطر نشان کرد: تن خواه 20 میلیاردی دولت و تسهیلات بانک های ملی و صنعت و معدن، مواردی است که باید برگردانند.

رئیس هیئت اجرای شرکت پلی اکریل گفت: زمانی که هیئت اجرایی مشغول فعالیت شد، کارگران شرکت پلی اکریل حدود هفت تا  9 ماه معوقه داشتند و یک هزار و 200 نفر به بیمه بیکاری فرستاده شده بودند.

وی ادامه داد: اکنون کارگران به سر کار باز گشتند و حقوق خود را سر موعد دریافت می کنند و حدود سه ماه از معوقات آن ها را تاکنون پرداخت کردیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد