صفحه اصلی » اقتصادی » تکمیل روشنایی گردنه ذوب آهن به زرین شهر

رئیس اداره راهداری لنجان خبر داد؛

تکمیل روشنایی گردنه ذوب آهن به زرین شهر

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان لنجان از ارتقای ایمنی تردد در محور ذوب آهن به زرین شهر این شهرستان خبر داد و گفت:  عملیات تعمیر  و تکمیل روشنایی 5.5 کیلومتر از این محور انجام شد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۱۲ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ ابوالفضل صباغی در رابطع با آخرین وضعیت راه های شهرستان لنجان با بیان اینکه فاز دوم عملیات سیلکت محور روستایی سه راهی بازیافت تا حدفاصل راه روستایی کته شور به طول 8 کیلومتر پایان یافت، اظهار کرد: فاز اول این پروژه در سال گذشته به طول هفت کیلومتر اجرا شده بود و با اجرای 8 کیلومتر جدید، در مجموع 15 کیلومتر از این محور سیلکت شد.

وی اعتبار اجرای فاز دوم این پروژه را 560 میلیون تومان اعلام و خاطرنشان کرد: با اجرای این پروژه شاهد ارتقای ایمنی تردد کاربران در این محور خواهیم بود.

صباغی افزایش رضایتمندی مردم را از دیگر دستاوردهای اجرای این پروژه عنوان و اظهار کرد: اجرای آسفالت های نوین ضمن افزایش طول عمر آسفالت، تخریب آن را به تاخیر می اندازد.

تکمیل روشنایی گردنه ذوب آهن به زرین شهر و تقاطع سه راهی گاز

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان لنجان همچنین از ارتقای ایمنی تردد در محور ذوب آهن به زرین شهر این شهرستان خبر داد و گفت:  عملیات تعمیر  و تکمیل روشنایی 5.5 کیلومتر از این محور انجام شد.

وی همچنین روشنایی تقاطع های غیرهمسطح، رمپ و لوپ های تقاطع های غیر همسطح  سه راهی گاز این شهرستان را از دیگر اقدامات انجام شده در راستای ارتقای ایمنی تردد کاربران جاده ای  برشمرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99