صفحه اصلی » اجتماعی » حمایت قاطع ائمه جمعه اصفهان از نیروی انتظامی

حمایت قاطع ائمه جمعه اصفهان از نیروی انتظامی

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان با بیان هماهنگی کاملی بین امامان جمعه و فرماندهان انتظامی در سراسر استان وجود دارد از حمایت قاطع امامان جمعه استان اصفهان از ناجا خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۶ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۶

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام محمدرضا صالحیان در دیدار  با سردار محمد رضا میرحیدری، فرمانده انتظامی استان اصفهان، با اشاره به برپایی 90 نماز جمعه در این استان، گفت: بیشترین نماز جمعه کشور در استان اصفهان برگزار می شود و در این میان فرماندهان و کارکنان ناجا بهترین حضور را در مصلی های نماز جمعه دارند که لازم می دانم به مناسبت پنجم مرداد سالگرد اقامه اولین نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب که به عنوان روز نماز جمعه نامگذاری شده از فرماندهان و کارکنان ناجا تقدیر و تشکر کنم.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی از جمله دستگاه هایی است که اهمیت خاص و ویژه ای برای نهاد نماز جمعه قائل بوده است، گفت: هماهنگی کاملی بین امامان جمعه و فرماندهان انتظامی در سراسر استان وجود دارد و تعامل بین دو نهاد در سراسر کشور هم همین گونه است که می تواند این رویه و رویکرد الگویی خوبی برای سایر دستگاه ها باشد.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان، تحریم نیروی انتظامی از سوی دولت آمریکا را نشان دهنده حرکت صحیح این نیرو در مسیر حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و اظهار داشت: مسلم است که این تحریم ها و این گونه تهدید ها خللی در اراده پولادین ملت انقلابی ایران ایجاد نمی کند و در این بین ائمه جمه استان اصفهان به طور قاطع از این نیروی خدوم و زحمت کش حمایت و پشتیبانی می کنند.

حجت الاسلام صالحیان، تقویت نیروی انتظامی که حافظ امنیت و آرامش کشور است را وظیفه همه مردم و مسئولان عنوان کرد و گفت: مسلم است که اگر امنیت در جامعه نباشد هیچ کاری پیش نمی رود و بنابر این همواره باید قدردان حافظان امنیت باشیم.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان در ادامه، بر اهمیت و قداست نماز جمعه اشاره کرد و گفت: نماز در تمام ادیان آسمانی وجود داشته اما خداوند نماز جمعه را در شب معراج فقط به رسول اکرم (ص) هدیه کرد و از امت وی خواست که حق آن را ادا کنند.

وی افزود: رویکرد ما در شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان انتخاب امامان جمعه جوان و انقلابی است که بتوانند موازین رهبری را در خطبه های نماز جمعه برای مردم به خوبی تبیین و با حمایت از نهادهای انقلابی باعث تقویت، اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد