صفحه اصلی » ورزشی » رقابتی برای فرار از کابوس سبزپوشان

رقابتی برای فرار از کابوس سبزپوشان

ذوب آهن در ادامه بازی های لیگ برتر روز جمعه در فولادشهر میزبان نفت مسجد سلیمان است؛ این بازی آخرین شانس ها برای نفت مسجد سلیمان برای کسب سهمیه است و همچنین ذوب آهن که بیش تر از همیشه خطر سقوط را حس کرده یک بازی حساس را در پیش دارد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۰ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ در ادامه بازی های لیگ برتر ذوب آهن در فولاد شهر روز جمعه میزبان نفت مسجد سلیمان است؛ این بازی آخرین شانس ها برای نفت مسجد سلیمان برای کسب سهمیه است و همچنین ذوب آهن که بیش تر از همیشه خطر سقوط را حس کرده یک بازی حساس را در پیش دارد.

نفت مسجد سلیمان با 33 امتیاز در رده هشتم قرار دارد، اما ذوب آهن با 25 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد، اما فشردگی امتیاز ها در انتهای جدول بسیار زیاد است و ذوب آهن فقط دو امتیاز با تیم دوم در انتهای جدول فاصله دارد که نشان نمی دهد که خطر بیخ گوش ذوب آهن قرار دارد.

این بازی دو نیمه متفاوت دارد و برد ذوب آهن به کام تیم های بالای جدول است و باخت ذوب آهن تیم های پایین جدولی را در مسیر راحت تری قرار می دهد؛ به نظر می رسد با توجه به شرایط انتهای جدول ذوب آهن بتواند با  برد سایه سقوط را تا حد زیادی با کمی خوش شانسی از خود دور کند؛ اما در مقابل باخت این تیم و نتیجه گرفتن تیم های دیگر انتهای جدول کار را برای تیم ذوب آهن بسیار سخت خواهد کرد.

سبزپوشان که در خط دفاع پر اشتباه هستند و فاصله بین خطوط در این فصل یکی از آزار دهنده ترین نکات برای این تیم شده است، آمدن لوکا هم نتوانسته ایرادات این تیم را بپوشاند و شاید دیگر فقط کابوس سقوط بتواند با شانس درمان شود تا فصل آینده برای این وضعیت چاره ای شود؛ البته نکته امید بخش خط حمله ذوب آهن است که این روزها جان تازه ای هم گرفته است.

نفت مسجدسلیمان با ترکیب کامل در این بازی حاضر است و بازیکن محروم و یا مصدومی ندارد، اما در تیم ذوب‌آهن هادی محمدی محروم بوده و غایب است و حمید ملکی نیز مصدوم بوده و بازی مقابل نفت مسجدسلیمان را از دست می‌دهد.

تیم نفت مسجد سلیمان که رفته رفته عملکرد بهتری پیدا کرده است و رکورددار تساوی در لیگ است، امید دارد بتواند با سه امتیاز اصفهان را ترک کند تا شرایطی خوبی را در روزهای پایانی لیگ نوزدهم برای خود ایجاد کند.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99