صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » مدیرکل تبلیغات اسلامی استان: تصمیم نهایی در جلسه عصر امروز گرفته می شود

برگزاری دعای عرفه در اصفهان در هاله ای از ابهام؛

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان: تصمیم نهایی در جلسه عصر امروز گرفته می شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت:تصمیم قطعی برای برگزاری و یا عدم برگزاری مراسم دعای عرفه در اصفهان تا عصر امروز مشخص می شود.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۳ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۸

حجت ‌الاسلام رحمت ‌الله اروجی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص برگزاری دعای عرفه در اصفهان اظهار کرد: مصوبه هفته گذشته ستاد کرونا بر این منوال بود که کلیه مناطقی که وضعیت قرمز نباشد مراسم پر فیض دعای عرفه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گزاری اجتماعی و در فضای باز می توان برگزار کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: هفته گذشته که این مصوب ابلاغ شد، خوانسار تنها منطقه ای بود که در وضعیت قرمز قرار داشت؛ روز گذشته اصفهان و چند شهر دیگر استان هم در وضعیت قرمز قرار گرفت.

وی افزود: روز گذشته اصفهان در وضعیت قرمز قرار گرفته که ممکن است که امروز و فردا وضعیت بهبود پیدا کند.

حجت ‌الاسلام اروجی با بیان اینکه مراسم های شاخصی که در اصفهان و دیگر شهر ها قرار بود برگزار شود، اطلاع رسانی شده است، تصریح کرد: رئیس جمهور در ستاد ملی کرونا اعلام کرد که مراسم های محرم حتی در شهرهای نارنجی و قرمز هم برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: دوستان می گویند که اگر قرار است که برنامه های محرم برگزار شود، با رعایت دستورالعمل ها را در دعای عرفه بهتر می توانیم برگزار کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی اصفهان خاطر نشان کرد: برخی از شهرها مانند تهران که در وضعیت قرمز قرار دارد، تبلیغ و اطلاعیه های برگزاری مراسم عرفه در سطح شهر و حتی تلویزیون منشر شده است.

وی در پایان گفت: تصمیم قطعی برای برگزاری و یا عدم برگزاری مراسم دعای عرفه در اصفهان تا عصر امروز مشخص می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99