صفحه اصلی » ورزشی » آسمان هم برای ذوب آهن گریست/ سبزپوشان فانوس به دست ماندند

آسمان هم برای ذوب آهن گریست/ سبزپوشان فانوس به دست ماندند

سبزپوشان با مساوی در مقابل نفت مسجد سلیمان 26 امتیازی شدند و موقتاً در رده یازدهم قرار گرفتند؛ این در حالی است که این تیم با مرز سقوط فقط دو امتیاز فاصله دارد که هفته های پایانی سرنوشت ساز برای این تیم اصفهانی خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۰۸:۰۸ - شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ در ادامه بازی های لیگ برتر و در روز اول از بازی های هفته بیست و هفتم تیم ذوب آهن در مقابل نفت مسجد سلیمان قرار گرفت؛ این بازی در فولاد شهر برگزار  شد و در پایان بازی با تساوی یک بر یک پایان یافت.

با این نتیجه امید برای کسب سهمیه نفت مسجد سلیمان بسیار کمرنگ شد و ذوب آهن که به معنای واقعی فانوس به دست شده بیش تر از پیش خطر سقوط را حس کرد؛ سبزپوشان با این نتیجه 26 امتیازی شدند و موقتاً در رده یازدهم قرار گرفتند؛ این در حالی است که این تیم با مرز سقوط فقط دو امتیاز فاصله دارد که هفته های پایانی سرنوشت ساز برای این تیم اصفهانی خواهد بود.

شرایط ذوب آهن بسیار باور نکردنی شده اما همچنان این تیم در عملکرد دفاعی هم در فردی و هم منطقه ای مشکلات اساسی دارد و یکی از دلایل عمده شرایط کنونی ذوب آهن است؛ بوناچیچ که هنوز نتواسته تیم را از شرایط بحران خارج کند باید کمی خوش شانس باشد که فصل بعد نیز بر روی نیمکت این تیم اصفهانی حضور داشته باشد.

شاگردان بوناچیچ برای اینکه کارشان به اما و اگر نرسد حداقل باید در این هفته های پایانی یک برد کسب کنند، آنچه امروز ذوب آهن در این شرایط بیشتر از پیش نیاز دارد آرامش در خط دفاعی و دروازه است و اگر بتواند در بازی ها دروازه خود را بسته نگه دارد، نیمی از آنچه انتظار دارد، اتفاق افتاده است؛ اما ذوب آهن توانایی بازی با فشردگی بالا را ندارد، چرا که فاصله بین خطوط این تیم چالش بزرگی برای این تیم اصفهانی است.

از طرفی این تیم در دوندگی و پرس از جلو هم ناتوان است و نمی تواند نتیجه لازم را کسب کند؛ به نظر می رسد استفاده از دو یا سه بازیکن در خط میانی با رویکرد دفاعی و دفاع های منطقه ای و سیستم ها 4 یا 5 دفاع به نظر نسخه ای برای این روزهای ذوب ا]ن است.

سبزپوشان اصفهانی این دیدار را با ترکیب یوسف بهزادی کریمی،  محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، قاسم حدادی‌فر، احسان پهلوان، وفا هخامنش، فرشاد محمدی‌مهر،  دارکو بییدوف، ایوان مارکوویچ، مسعود ابراهیم‌زاده و مهدی‌ مهدی‌پور آغاز کردند.

این بازی بازهم از لحاظ داوری پر حرف و حدیث بود تا ذوب آهنی ها برای سومین هفته متوالی معتقد باشند که از داوری ضربه خوردند؛ در اتفاقی عجیب در مردادماه برای دقایقی در فولاد شهر باران بارید.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد