صفحه اصلی » اجتماعی » اولین جلسه دادگاه شرکت صدرا نفت پارسیان برگزارشد

با هزار و هفتصد شاکی و 129 میلیارد تومان مطالبه:

اولین جلسه دادگاه شرکت صدرا نفت پارسیان برگزارشد

رییس کل دادگستری استان از برگزاری اولین جلسه رسیدگی به اتهامات یک متهم به اخلال در نظام اقتصادی کشور با هزار و هفتصد شاکی خبرداد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۵ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا حبیبی  با بیان اینکه اولین جلسه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل شرکت صدرا نفت پارسیان در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: مدیرعامل این شرکت در سال 1394 با راه اندازی شرکتی با هدف تولید بنزین و فرآورده های نفتی در شهرک صنعتی علویجه اقدام به جذب و قبول سرمایه از طریق انتشار آگهی با سودهای کلان و غیرمتعارف کرده است.

رییس کل دادگستری استان با بیان اینکه این شرکت پس از مدتی توان پرداخت سود سرمایه گذاران را نداشته است، عنوان کرد: پس از گذشت مدت زمانی با عدم توانایی در پرداخت سود، سرمایه گذاران با ادعای مصرف پول آن ها در جاهای دیگر غیر از واحد احداثی، سرمایه گذاران از این شرکت در دادگستری شکایت کردند.

وی با بیان اینکه در نتیجه این شکایت پرونده ای با حدود یک هزار و 700 نفر شاکی و مطالبه مبلغی بالغ بر 129 میلیارد تومان در شعبه سوم دادگاه کیفری یک اصفهان تشکیل شد، تصریح کرد: اولین جلسه رسیدگی به این پرونده با حضور متهم، شکات و وکلای مدافع برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد