صفحه اصلی » ورزشی » همه اما و اگرها برای قهرمانی سپاهان در جام حذفی

همه اما و اگرها برای قهرمانی سپاهان در جام حذفی

مربی فوتبال با بیان اینکه سپاهان نیاز به آرامش دارد، گفت: سپاهان آنچه را به دست نیاورده می تواند در جام حذفی به دست آورد و در حال حاضر اولویت این تیم به حساب می آید که البته می تواند در این جام سپاهان موفق باشد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۲ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۳

داوود عابدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: لیگ نوزدهم برای تیم های اصفهانی، با توجه به پتانسیل ها موفقیتی نداشته است و سپاهان و ذوب آهن با هدف های خود فاصله دارند.

مربی فوتبال تصریح کرد: سپاهان در حال حاضر وضعیتی دارد که شاید بهترین دستاورد این تیم کسب مستقیم سهمیه آسیایی است، که البته آن هم کار سختی بوده و شاید باید علاوه بر اینکه دیگر هیچ اشتباهی نداشته باشد، خوش شانس نیز باشد.

وی افزود: اینکه بگوییم سپاهان همه چیز را در بازی با استقلال باخت به نظر من این طور نیست و سپاهان بعد از شروع مجدد لیگ عملکرد خوبی نداشته و جایگاه امروز این تیم از این عملکرد حاصل شده است.

عابدی با بیان اینکه سپاهان نیاز به آرامش دارد، گفت: سپاهان آنچه را به دست نیاورده می تواند در جام حذفی به دست آورد و در حال حاضر اولویت این تیم به حساب می آید که البته می تواند در این جام موفق باشد.

عابدی گفت: اشتباهات داوری وقتی برای یک تیمی پی در پی ادامه داشته باشد، تمرکز تیم را بهم می ریزد که نیاز است داوران بهتری برای مسابقات استفاده شود.

داوود عابدی گفت: تیم سپاهان شایستگی حداقل یک جام را دارد که البته باید برای محقق شدن این آرزو تلاش کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99