صفحه اصلی » استان » بیماری مانع فعالیت جواد محمدی/ احمد جمشیدی سرپرست شد

بیماری مانع فعالیت جواد محمدی/ احمد جمشیدی سرپرست شد

سرپرست جدید باشگاه ذوب آهن گفت: امروز با نظر اعضای هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن و بعد از جلسه ای که گرفته شد، بحث و تبادل نظر انجام گرفت و بنده به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شدم.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۴ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۳

احمد جمشیدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: با توجه به اینکه جواد محمدی مدیر عامل باشگاه ذوب آهن کسالت داشته و از بیماری رنج می برد نتواست به کار خود ادامه بدهد.

سرپرست جدید باشگاه ذوب آهن تصریح کرد: امروز با نظر اعضای هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن و بعد از جلسه ای که گرفته شد، بحث و تبادل نظر انجام گرفت و بنده به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شدم.

جمشیدی جواب سوال خبرنگار صاحب نیوز پیرامون برنامه باشگاه برای برون رفت از وضعیت فعلی تیم فوتبال بزرگسالان ذوب آهن را به زمان دیگری موکول کرد.

به گزارش صاحب نیوز؛ جواد محمدی مدیر عامل باشگاه ذوب آهن که از ابتدای فصل نوزدهم انتخاب شده بود، به این ترتیب کنار گذاشته شد و احمد جمشیدی که قبلا به عنوان سخنگوی باشگاه فعالیت داشت به عنوان سرپرست جدید باشگاه انتخاب شد.

جمشیدی عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن است و قبل از این نیز به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان و مدیر کل اسبق امور اجتماعی استانداری اصفهان فعالیت داشته است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99