صفحه اصلی » اجتماعی » توزیع 14 هزار پرس غذا در طرح اطعام علوی در اصفهان

توزیع 14 هزار پرس غذا در طرح اطعام علوی در اصفهان

مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی اصفهان گفت: 14 هزار پرس غذا به صورت متمرکز در سه وعده شب، ظهر و شام عید سعید غدیر خم در سطح حاشیهشهر و محلات محروم اصفهان در بین خانواده های نیازمند توزیع می شود.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۵ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۳

علی کریمی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز  در خصوص اجرای طرح اطعام علوی در اصفهان اظهار کرد: 14 هزار پرس غذا به صورت متمرکز در سه وعده شب، ظهر و شام عید سعید غدیر خم در سطح حواشی شهر و محلات محروم اصفهان در بین خانواده های نیازمند توزیع می شود.

مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی اصفهان گفت: عشق علی(ع)، طرح دیگر است که به کمک بسیج اصناف و اصنافی که مربوط به خوراکی می شود، کمک می کنیم و غذاهای نذر شده را به دست نیازمندان می رسانیم.

وی افزود: ما به عنوان پلی بین خیران و نیازمندان هستیم که هر صنف غذایی، هر تعداد پرس غذایی که دوست را نذر و در اختیار ما می گذارد و این تعداد را به جامعه هدف می دهید.

کریمی اضافه کرد: به عنوان مثال یک پیتزا فروشی دوست دارد 5 پرس پیتزا نذر کند، که این 5 پرس را به جامعه هدفی که تعیین شده، می رسانیم.

وی با اشاره به اجرای طرح نذر در اصفهان هم خاطر نشان کرد: این طرح به مناسبت عید قربان انجام شد که دانشجویان بسیجی اصفهان روز جمعه آب هویچ تولید کردند و به بیماران کرونایی و کادردرمانی بیمارستان خورشید توزیع شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99