صفحه اصلی » اجتماعی » اجرای مرحله دوم رزمایش ایران همدل در نصف جهان/ اطعام مددجویان اصفهانی از قربان تا غدیر

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خبرداد؛

اجرای مرحله دوم رزمایش ایران همدل در نصف جهان/ اطعام مددجویان اصفهانی از قربان تا غدیر

مرحله دوم رزمایش ایران همدل در کمیته امداد استان اصفهان به منظور تهیه و توزیع غذای گرم و بسته های غذایی در بین مددجویان اجرا می شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۰ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۴

 کریم زارع در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به سنت حسنه اطعام نیازمندان و مومنان در ایام عید سعید غدیر خم، یادآور شد: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر کمک مومنانه، همدلی و مواسات با نیازمندان، مرحله دوم رزمایش ایران همدل در کمیته امداد استان اصفهان به منظور تهیه و توزیع غذای گرم و بسته های غذایی در بین مددجویان در فاصله دو عید قربان و غدیر آغاز شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان افزود: مرحله دوم این رزمایش پس از عید غدیر و تا پایان ایام عزای سرور و سالار شهیدان و با اجرای برنامه اطعام حسینی و توزیع بسته های غذایی، ادامه خواهد یافت و به همت نیکوکاران، خیران، نهادها و بنیادهای انقلابی خانوارهای نیازمند تحت پوشش کمیته امداد از کمک های معیشتی بهره مند خواهند شد.

وی با اشاره به اقدامات این نهاد در زمینه جمع آوری نذورات مردم در عید سعید قربان امسال، خاطرنشان ساخت: با وجود شرایط سخت اقتصادی مشارکت مردم در این زمینه چشمگیر و قابل تقدیر بود که این نشان از توجه ویژه و آگاهی اقشار توانمند و خیران اصفهانی به مسئولیت خود نسبت به نیازمندان و مددجویان دارد.

وی با دعوت از عموم مردم برای پیوستن به مرحله دوم این رزمایش، گفت: کمیته امداد استان اصفهان واسطه خیر و مورد اعتماد خیران، نیکوکاران، فعالان عرصه خیر و احسان است و کمک های مردمی را بر اساس نیتشان در سریعترین زمان ممکن به جامعه تحت پوشش خود که شامل ایتام، فرزندان نیازمند، زنان سرپرست خانوار، بیماران خاص، صعب العلاج، زمینگیر و از کارافتاده و همچنین سالمندان نیازمند است، توزیع خواهد کرد.

زارع روش های غیرحضوری پرداخت صدقه و سایر کمک های مردمی را در شرایط شیوع کرونا در اولویت اعلام کرد و گفت: شماره گیری کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷*، تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷، مراجعه به وبگاه emdad.ir و همچنین واریز مستقیم به شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران، در دسترسترین این راه هاست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99