صفحه اصلی » سیاسی » حضور 10 هزار نفر-ساعت شیفت ایثار در سطح استان اصفهان

حضور 10 هزار نفر-ساعت شیفت ایثار در سطح استان اصفهان

مسئول بسیج کارگری استان اصفهان گفت: 10 هزار نفر-ساعت در شیفت ایثار سطح استان حضور پیدا می کنند که عواید حاصل از این شیفت حدود 200 میلیون تومان پیش بینی شده است که برای تهیه بسته های میعشتی اختصاص پیدا می کند.

تاریخ انتشار: ۱۸:۲۱ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۴

سرهنگ محمدعلی مهرابی در حاشیه مرحله دوم کمک مؤمنانه در ذوب آهن اصفهان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص مرحله دوم کمک مؤمنانه در پایگاه های بسیج کارگری استان اصفهان اظهار کرد: مرحله دوم کمک مؤمنانه به نام حضرت علی (ع) شروع شده است و تهیه این مرحله کمک ها شیفت ایثار در سطح پایگاه های بسیج کارگری استان برگزار می شود.

مسئول بسیج کارگری استان اصفهان گفت: شیفت ایثار، انجام کارهای خارج از شیفت کاری است که کارگران که بدون دستمزد در این شیفت فعالیت می کنند.

وی افزود: عواید حاصل از این شیفت ایثار با توافقاتی که بین بسیج کارگری و تولیدگران و کارفرمایان شده است، به تهیه بسته های معیشتی برای نیازمندان اختصاص پیدا می کند.

سرهنگ محرابی با بیان اینکه اولویت توزیع این بسته بین کارگران نیازمند و خسارت دیده از کرونا است، تصریح کرد: رزمایش شفیت ایثار از 11 تا 14 مردادماه در 160 پایگاه بسیج کارگری سطح استان برگزار می شود.

وی با اشاره زمان این شیفت ایثار خاطر نشان کرد: هر کارگری که تمایل دارد می تواند از یک ساعت تا یک شیفت کامل را در این شیفت فعالیت کند که هزینه فعالیت این کارگران عزیز برای تهیه بسته های میعشتی اختصاص پیدا می کند.

مسئول بسیج کارگری اصفهان ادامه داد: 10 هزار نفر-ساعت با برنامه ریزی های انجام شده در شیفت ایثار سطح استان حضور پیدا می کنند که عواید حاصل از این شیفت حدود 200 میلیون تومان پیش بینی شده است که برای تهیه لوازم تحریر و بسته های میعشتی اختصاص پیدا می کند.

وی بیان کرد: دست یاری گر برنامه ای دیگری است که در کنار شیفت ایثار برنامه ریزی کردیم، در این بخش از کمک تولیدگران و کارخانه داران و مدیران برای تهیه بسته های معیشتی استفاده می کنیم.

سرهنگ مهرابی در پایان گفت: این برنامه دست یاری گر در سطح همه کارخانجات سطح استان اصفهان برگزار می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99