صفحه اصلی » اقتصادی » اکسیژن مایع در ذوب آهن با توجه به نیاز کشور تولید می شود/ تهیه 1500 بسته معیشتی در مرحله اول کمک مؤمنانه

معاون امور اجتماعی ذوب‌ آهن:

اکسیژن مایع در ذوب آهن با توجه به نیاز کشور تولید می شود/ تهیه 1500 بسته معیشتی در مرحله اول کمک مؤمنانه

معاون امور اجتماعی شرکت ذوب‌ آهن اصفهان گفت: تولیدات اکسیژن مایع پاسخگوی نیاز کشور نبود و علی رغم اینکه اکسیژن مایع از محصولات جانبی ذوب ‌آهن  است، مدیرعامل شرکت ذوب آهن دستور به تأمین اکسیژن مایع دادند.

تاریخ انتشار: ۰۸:۴۵ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی بهرامی در حاشیه مرحله دوم کمک مؤمنانه در ذوب ‌آهن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال تولید و جهش تولید طبق فرمایشات رهبر انقلاب در دستور کار ما است، در روزهای آغاز شیوع کرونا در کشور موظف بویدم که علی رغم محدودیت ها و مشکلات کرونا، تولید را تداوم دهیم.

معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت ذوب‌ آهن اصفهان گفت: معیشت کارگران و مردم که از تولیدات ذوب آهن به طور مستقیم و غیر مستقیم بهره مند می شود را باید حفظ می کردیم تا مردم دچار کمترین آسیب از این ناحیه شوند.

وی افزود: با یاری خدا و رعایت پروتکل های بهداشتی توسط کارکنان این شرکت، کمترین آسیب به بحث تولید وارد نشد؛ در شرکت ذوب آهن سعی کردیم تا حد توان و طبق مجوزهای داده، فعالیت ‌های مقابله با کرونا مشارکت کنیم.

بهرامی با اشاره به پشتیبانی ذوب آهن از از فعالیت‌ های ستاد استانی مقابله با کرونا، بیان کرد: بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن علی رغم اینکه تکلیف قانونی نداشت و ارائه خدمات درمانی کرونا بر عهده بیمارستان‌های دولتی بود، داوطلبانه وارد عرصه شد و نقشه مؤثری را در زمینه پیشگیری و مبارزه با کرونا ایفا کرد.

وی با توضیح اینکه تأمین اکسیژن یکی از مباحث اصلی و مورد نیاز امروز بیمارستان ‌های کشور است، بیان کرد: تولیدات اکسیژن مایع پاسخگوی نیاز کشور نبود و علی رغم اینکه اکسیژن مایع از محصولات جانبی ذوب ‌آهن  است، مدیرعامل شرکت ذوب آهن دستور به تأمین اکسیژن مایع دادند.

معاون امور اجتماعی شرکت ذوب‌ آهن اضافه کرد: بسیج کارخانه که در بحث جمع آوری کمک های مردمی پیشتاز بود این بار هم محور کمک مؤمنانه را به دست گرفت؛ در مرحله اول یک هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی تهیه و به نیازمندان اهدا شد.

وی خاطر نشان کرد: کارکنان ذوب آهن علی رغم همه گرفتاری اقتصادی و معیشتی که امروزه همه با آن درگیر هستند، در زمینه کمک مؤمنانه کمک کردند و امروز شاهده گوشه ای از آن هستیم.

بهرامی با بیان اینکه بسیج ذوب آهن شیفت ایثار، کارگروه های جهادی و دست یاری گر را برنامه ریزی کردند، تصریح کرد: این برنامه ریزی ها در شرایط فعلی اقتصادی و بحران کرونا قابل تقدیر است و امیدوارم این برنامه ها تدوام داشته باشد و ما هم در این زمینه کمک می کنیم.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در روز عید قربان، گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که با توجه ابعاد این بیماری کرونا کمک های دولتی کفاف نمی دهد و لازم است که مردم در این زمینه یاری‎گر آسیب دیدگان باشیم؛ بسیج در این زمینه هم پیش قدم شد و مرحله دوم کمک های مؤمنانه را شروع کرد.

معاون امور اجتماعی شرکت ذوب‌ آهن اصفهان در پایان اضافه کرد: با توجه به اینکه در آستانه آغاز سال تحصیلی هستیم، امیدواریم باری را از دوش قشر آسیب پذیر از کرونا برداریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99