صفحه اصلی » اجتماعی » سرانجام پس از سه سال پرونده «مصطفی فتل» بسته شد/ مجازات اشرار مطالبه مردم

سرانجام پس از سه سال پرونده «مصطفی فتل» بسته شد/ مجازات اشرار مطالبه مردم

صبح امروز حکم شرور مسلح «مصطفی فتل» که به اعدام محکوم شده بود، اجرا شد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۲۱ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ صبح امروز حکم شرور مسلح «مصطفی فتل»، قاتل شهید مدافع امنیت که به اعدام محکوم شده بود، اجرا شد.

نهم مهرماه 1397 محمدرضا توکلی دادستان عمومی و انقلاب نجف‌آباد در جمع خبرنگاران اظهار کرده بود: این شخص به سرویس‌های جاسوسی بیگانه هم متصل بود و با برنامه و هدف برنامه‌ریزی‌شده اقدام به این عمل کرده است.

توکلی با تصریح به اینکه قاتل یک مجرم آموزش‌دیده است ، عنوان کرده بود: این شخص با اسلحه ساچمه شکاری تیراندازی کرده است، پوشش خاص قاتل در آن شب تأیید شده است و شهود هم شهادت دادند که قاتل در قالب پوشش خاص اقدام به عمل کرده است.

وی با اشاره به عناوین  اتهامات واردشده به قاتل گفته بود: در حال حاضر این شخص با اتهاماتی روبه‌روست مانند محاربه از باب اینکه دست به اسلحه برده و ایجاد رعب و وحشت کرده و افساد فی الارض از باب اینکه با دست به اسلحه بردن منتهی تعرض به نفوس مردم شده و متعاقب آن یک اتهام قتل عمد هم به او تفهیم شده است و در کنارش ایراد ضرب و جرح عمدی به سایر مأموران و افراد نیروهای مستقر در محل بوده است.

نهم اسفندماه 1397 هم قاضی مرادعلی نجف پور رئیس شعبه اول دادگاه کیفری یک استان اصفهان در جمع خبرنگاران پیرامون پرونده متهم به قتل شهید شاهسنایی اظهار کرده بود در چهارمین و آخرین جلسه رسیدگی به پرونده قتل پاسدار شهید سجاد شاه‌سنایی، پس از استماع اظهارات اولیای دم، وکیل مدافع و فرد متهم به قتل این شهید و بررسی تمام جهات رأی صادره دادگاه تا یک هفته دیگر اعلام می‌شود.

در طول سه سال گذشته مقابله با اشراری که عامل رعب و وحشت در جامعه بودند، جز مطالبات مردمی بوده است.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99