صفحه اصلی » اجتماعی » تمرکز فعالیت های سازمان مدیریت پسماند بر ساماندهی مدیریت پسماند خشک

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان تأکید کرد؛

تمرکز فعالیت های سازمان مدیریت پسماند بر ساماندهی مدیریت پسماند خشک

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان رهنگ شهروندان در زمینه تفکیک از مبدأ را مهم ترین سرمایه و فرصت پیش روی این سازمان عنوان کرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۶ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ رحیم محمدی در جلسه کمیته اجرایی ازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با اشاره به این که نتایج فعالیت های کلیدی سازمان منتفع شدن محیط زیست و جلب رضایت شهروندی است، بیان کرد: مسئولیت مدیریت پسماندها هم از نظر برنامه ریزی و هم از نظر عملکردی بر عهده سازمان است اما مدیریت صحیح اکثر اوقات در خانه صورت می گیرد و به همین علت ما باید برای مدیریت پسماندها از زمان تولید در خانه تا هنگام پردازش برنامه داشته باشیم.

وی با تأکید بر ورود ساختاری و نظام مند سازمان در برابر عوامل غیر مجاز، توضیح داد: در این زمینه ابزار و امکانات کافی شامل ایستگاه های بازیافت، نیروی انسانی و … موجود است و هیچگونه کوتاهی پذیرفتنی نیست.

مهندس محمدی اضافه کرد: سیاست های سازمان در حوزه شهری و اجرایی مشخص است و فعالیت های خود را بر ساماندهی وضعیت موجود از نظر قانونی و شهروندی به صورت شفاف، متمرکز کرده ایم.

وی افزود: سازمان موظف است تمام مسئولیت های قانونی خود را به صورت جدی دنبال کند و در ادامه در کنار حمایت کامل، تمامی وظایف و عملکردها بر اساس شاخص سنجیده می شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان معاونت اجرایی را نیازمند برنامه ریزی دانسته و اضافه کرد: استخراج آمار و اطلاعات صحیح لازمه برنامه ریزی است و با استنباط داده های کمی و کیفی در قالب سامانه های نرم افزاری می توان به نتایج قابل قبولی دست یافت.

وی در ادامه به تعالی سازمان در این مسیر اشاره کرده و گفت: نتیجه گیری مناسب، مهم ترین هدف ما در این اقدامات است و بر اساس این نتایج خدمات و رویکردها تدوین و اصلاح می شوند.

مهندس محمدی با بیان این که مهم ترین دستاورد در حوزه مدیریت پسماند جلب رضایت شهروندان است، افزود: سه مرحله شامل استخراج آمار و اطلاعات به صورت صحیح، احصای فرآیند و اقدامات و حصول استراتژی و فاز کنترل و نظارت باید به درستی انجام شوند تا فرآیند ها روند صحیح پیدا کند.

وی افزود: با توجه به مشکلات ماه های قبل از جمله شرایط اقتصادی، شیوع بیماری کووید 19 و مشکلات پیمانکاران، باید از فرصت طلایی پیش آمده برای جبران استفاده کرد و با رویکردی استراتژیک در بحث مدیریت و آموزش خصوصاً برای زنان خانه دار و دانش آموزان ورود کرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان تأکید کرد: اصلی ترین فرصت برای ما فرهنگ مردم است که خوشبختانه مردم اصفهان در این زمینه جایگاه خوبی دارند و با سیاست ها و برنامه ریزی صحیح می توان این اعتماد را مجددا جلب کرد و همکاری شهروندان را برانگیخت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99