صفحه اصلی » تولیدی » داغ های مجازی| فعالان فضای مجازی اصفهان خواستار مجازات اشرار

داغ های مجازی| فعالان فضای مجازی اصفهان خواستار مجازات اشرار

فعالان فضای مجازی اصفهان پس از اعدام شرور مسلح در روز چهارشنبه با هشتگ «#مجازات_اشرار» خواستار مقابله‌ با اشرار در جامعه شدند

تاریخ انتشار: ۲۰:۵۹ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ حکم اعدام شرور مسلح «مصطفی فتل»، قاتل شهید مدافع امنیت سرانجام پس از سه سال اجرا شد.

نهم مهرماه 1397 محمدرضا توکلی دادستان عمومی و انقلاب نجف‌آباد در رابطه با این قاتل گفته بود: «مصطفی فتل» به سرویس‌های جاسوسی بیگانه متصل بوده و با برنامه و هدف برنامه ‌ریزی‌ شده اقدام به قتل کرده است.

توکلی با تصریح به اینکه قاتل یک مجرم آموزش ‌دیده است، اظهار می کند: این شخص با اسلحه ساچمه شکاری تیراندازی کرده است، پوشش خاص قاتل در آن شب تأیید شده است و شهود هم شهادت دادند که وی در قالب پوشش خاص اقدام به قتل کرده است.

در طول سه سال گذشته مقابله با اشراری که عامل رعب و وحشت در جامعه بودند، جز مطالبات مردمی بوده است.

فعالان فضای مجازی اصفهان پس از اعدام این شرور مسلح در روز چهارشنبه با هشتگ «#مجازات_اشرار» به این اعدام واکنش نشان دادند؛ هشتگ «#مجازاتاشرار» با 18 هزار توییت و ریتوییت، ترند سوم توییتر فارسی قرار گرفت.

کاربران فضای مجازی اصفهان از مجازات اشرار و اجرای عدالت، مطالبه می کنند و از خون خواهی و مجازات عاملان جنایت ها حرف می زنند.

برخی از کاربران با اشاره به هشدار رهبر انقلاب برای تغییر جلاد و شهید نوشتند:  ‏ضد انقلاب ها دقیقا به کی میگن تروریست؟؟؟ آیا کشتن یه انسان که داره از امنیت کشورش دفاع میکنه، عمل تروریستی نیست؟ اگه انسان نیسید، اشکال نداره… حداقل ادای انسان ها رو در بیارید…

کاربران شبکه های اجتماعی با انتشار عکسی از شهید حججی و شهید شاه‌سنایی ضمن اشاره به دوستی این دو شهید، نوشتند:  ‏دو همرزم؛ یکی مدافع وطن و دیگری مدافع حرم.

کاربران اصفهانی فضای مجازی حسابی از خجالت یاوه گویان آن طرف آبی «نه به اعدام» در آمدند.

یکی از کاربران توییتر در این زمینه نوشت: مصطفی فتل (صالحی)، سر دسته باند اشرار با سابقه شرارت، در اغتشاشات ۹۶ با سلاح گرم، بعد از ایجاد رعب و وحشت بین مردم به سمت یکی از مدافعین امنیت شلیک میکنه و اونو به شهادت میرسونه اعدام، برای همچین افرادی کمترین مجازاته، بعد ضد انقلاب بیشرف میگه این‌کارگر ساده بوده .

یکی‌دیگر از کاربران با توضیح اینکه ‏‎مجازات اشرار سرکوب اعتراضات نیست، نوشت: مجازات اشرار ایجاد فضای امنی است که مردم عادی بتوانند بدون سو استفاده تروریست های اسلحه به دست حرفشان را بزنند، نمیتوان از کسانی که با سلاح گرم انسان بی گناهی را  کشتند گذشت!

کاربر دیگری با تأکید بر محکومیت اشرار، نوشت:  ‏اشرار را مجازات کنید تا دیگر فرزندان این مرز و بوم بی پدری را تجربه نکنند…

 

در ادامه تعدادی از این واکنش ‌ها را مشاهده می ‌کنید:

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99