صفحه اصلی » اقتصادی » آخرین پروژه مسکن مهر استان تکمیل شد/ آغاز اقدام ملی مسکن از امروز در اصفهان

مدیرکل راه ‌و شهرسازی اصفهان:

آخرین پروژه مسکن مهر استان تکمیل شد/ آغاز اقدام ملی مسکن از امروز در اصفهان

مدیرکل راه ‌و شهرسازی استان اصفهان گفت: آخرین پروژه مسکن مهر در کل استان اصفهان، در شهرضا بود که این هفته تکمیل و در اختيار مالکان قرار گرفت و امروز اقدام ملی را در استان شروع کردیم.

تاریخ انتشار: ۲۱:۱۳ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ علیرضا قاری قرآن در آیین اجرای عملیات طرح ملی اقدام در شهر تودشک اصفهان در با بیان اینکه امروز به عنوان نمادین در استان اصفهان وزیر آیین طرح اقدام ملی مسکن را در شهر تودشک آغاز می کنند، اظهار کرد: 70 هزار نفر در استان اصفهان در طرح ملی اقدام مسکن ثبت نام کردند که 35 هزار واجد شرایط در سطح شهرستان های استان داشتیم که در مراحل واگذاری است.

مدیرکل راه ‌و شهرسازی استان اصفهان گفت: واحدها در شهر تودشک به مردم واگذار می کنیم، در این منطقه 10 هکتار زمین داخل محدود شهر وجود دارد که 242 واحد را پوشش می دهد.

وی افزود: امروز همزمان با کلنگ زنی این مجموعه، طرح های اقدام ملی در سطح استان آغاز می شود؛ سعی کردیم در عمده شهرستان ها ساخت را بر عهده مردم واگذار کنیم.

قاری قرآن با بیان اینکه اگر جایی تجمیع بیش از 500 و یا یک هزار واحد را داشته باشیم، وارد بحث انبوه سازی می شویم، تصریح کرد: با توجه به اینکه در شهرهای کوچک زمین بیشتر در اختیار دولت است، آن را در اختیار مردم قرار می دهیم

وی ادامه داد: این واحد های مسکونی به صورت دو واحدی است که هر واحد با حیاط و ورودی جدا مستقل است؛ واگذاری زمین 29 هزار سهم استان اصفهان که در مرحله اول ثبت نام مشخص شده، تکمیل شد.

مدیرکل راه ‌و شهرسازی اصفهان با توضیح اینکه مراحل صدور پروانه و هماهنگی ها به شهرداری ها هر شهری و در اختیار قرار گرفتن برای اجرای ساخت انجام شده است، بیان کرد: بخشی از این خانه ها وارد بحث افتتاح حساب و واریزی وجه شده که عملیات اجرایی آن شروع می شود.

وی اضافه کرد: آخرین پروژه مسکن مهر در کل استان اصفهان، در شهرضا بود که این هفته تکمیل و در اختیار مالکان قرار گرفت و امروز اقدام ملی را در استان شروع کردیم.

قاری قرآن با بیان اینکه سعی می کنیم ساخت واحدهای مسکونی را با کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام دهیم، خاطر نشان کرد: اصفهان بعد از تهران بیشترین سهم مسکن در اقدام ملی را در کل کشور دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99