صفحه اصلی » استان » مجلس به دنبال تغییرات به نفع مردم است

نماینده نایین:

مجلس به دنبال تغییرات به نفع مردم است

نماینده نایین و خوروبیابانک در مجلس با بیان این که مشکلات با روحیه جهادی قابل حل است گفت: مجلس یازدهم به دنبال ایجاد تغییرات به نفع مردم است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۲ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ نماینده مردم شهرستان‌های نایین و خور و بیابانک در جمع مردم نایین گفت: مردم ایران با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند که به لطف خدا، با نگاه انقلابی‌گری و با روحیه جهادی بر مشکلات پیروز خواهیم شد.

الهام آزاد گفت: در کمتر از دو ماه فعالیت مجلس یازدهم، شاهد نتایج خوب و مثبتی بوده‌ایم و مصوبات خوبی در مجلس با رویکرد تغییر به نفع مردم، تصویب شده است.

وی به گرانی مسکن و زمین اشاره کرد و گفت: نه تنها مردم نایین و خور و بیابانک که اکثر مردم جهان از گرانی مسکن و زمین رنج می‌برند و این حاصل بسترسازی‌ها و قانون‌گذاری‌های نامناسب در کشور است.

نماینده مردم این دو شهرستان کویری استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی اولین علت گرانی مسکن را تغییر کاربری اراضی دانست و گفت: قطع به یقین تغییر کاربری اراضی نقص قوانین کشور است که باید اصلاح شود.

الهام آزاد از مهمترین مصوباتی که در مجلس شورای اسلامی به نفع مردم تصویب شده است، طرح مالیات بر خانه‌های خالی برشمرد و گفت: ما با بررسی این طرح به دنبال آن هستیم که مسکن احتکار نشود و در واقع از احتکار مسکن جلوگیری به عمل آید.

وی یکی دیگر از راه‌های فائق آمدن بر مشکلات را هدایت نقدینگی به سمت تولید معرفی کرد و گفت: قطعاً جهش تولید با شعار اتفاق نمی‌افتد بلکه باید با ساز و کارهای مناسب و همچنین هدایت نقدینگی، راه را برای جهش تولید هموار کنیم؛ که اگر چنین اتفاقی بیفتد، بسیاری از مشکلات کشور از جمله مشکل اقتصادی حل خواهد شد.

این نماینده مجلس با اشاره به این که دشمن همواره با تبلیغات سو به دنبال ضعیف نشان دادن ثمرات انقلاب اسلامی است بر هوشیاری همگانی در مقابله با تبلیغات سوء دشمن تأکید کرد و گفت: مردم با حضور گسترده خود در همه عرصه‌ها وفاداری خود را به انقلاب و نظام ثابت کرده‌اند.

این عضو فراکسیون زنان و خانواده از مردم خواست تا هیچ گاه تبلیغات سوء معاندان، آن‌ها را از نظام جدا نکند و با همبستگی و اتحاد بتوانند بر مشکلات پیروز شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99