صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » شهادت محسن عامل وحدت بیشتر مردم و مسئولان شد

پدر شهید حججی:

شهادت محسن عامل وحدت بیشتر مردم و مسئولان شد

پدر شهید محسن حججی با بیان اینکه خدا را شکر می کنیم شهادت محسن باعث وحدت مردم و مسئولان شد، اظهار کرد: البته این وحدت و همدلی بود اما بیشتر شد

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۸ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ پدر شهید محسن حججی امشب در دیدار مجازی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانواده شهید محسن حججی با بیان اینکه خدا را شکر می کنیم شهادت محسن باعث وحدت مردم و مسئولان شد، اظهار کرد: البته این وحدت و همدلی بود اما بیشتر شد، خداوند بر همه ما منت گذشته و این شهدا را به ما هدیه داده است.

محمدرضا حججی گفت: شهادت شهید سردار سلیمانی و شهدای عزیز فاطمیون، زینبیون، رزمندگان ایرانی، عراقی و سوری که همزمان با محسن در سوریه به شهادت رسیدند را هم گرامی می داریم.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در مورد شهید محسن حججی گفتند که محسن سخنگوی شهدا بود؛ پس از شهادت محسن تعدادی زیادی از  مردم متوجه شدند که شهرستان نجف ‌آباد بیش از دو هزار شهید دارد.

پدر شهید محسن حججی با بیان اینکه پس از این شهادت محسن مسئولان متعددی به این شهرستان آمدند، تصریح کرد: مسئولان با حضور در این شهرستان از نزدیک با مشکلات، رنج ها و مظلومیت مردم نجف آباد آشنا شدند.

وی تأکید کرد: امیدوار هستیم که خداوند به همه ما توفیق دهند تا شهدا را بهانه ای برای صله رحم از همنوعان خود قرار دهیم؛ باید در این روزها از مدافعان سلامت که در جبهه مقابله با کرونا می جنگند هم تشکر کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99