صفحه اصلی » ورزشی » 6 امتیاز و اما و اگرهایی که سپاهان را به آسیا می رساند/ دو تیم اصفهانی با سرپرست اداره می شود!

6 امتیاز و اما و اگرهایی که سپاهان را به آسیا می رساند/ دو تیم اصفهانی با سرپرست اداره می شود!

سپاهان با تیم دوم جدول 4 امتیاز فاصله دارد و باید در قدم اول دو بازی خود را با پیروزی پشت سر گذارد؛ این تیم البته نیاز به شانس دارد و اما و اگر ها هستند که مجوز سهمیه را برای این تیم به همراه خواهد آورد؛ طلایی پوشان که دو بازی را بدون قلعه نویی به میدان خواهند رفت، از لحاظ روحی اصلاً شرایط خوبی ندارند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۱ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ لیگ برتر فوتبال ایران به هفته های پایانی نزدیک می شود و تنها دو هفته دیگر تا پایان لیگ باقی مانده است؛ لیگ نوزدهم که با بیماری کرونا همراه شد و در حالی که نیمه تمام ماندن لیگ هم دور از انتظار نبود اما با هر کم و کیف به ایستگاه پایانی خود نزدیک می شود.

پرسپولیس برای چهارمین بار پیا پی قهرمان لیگ شد و جام را در خانه نگاه داشت، قهرمانی که خیلی زود هم اتفاق افتاد، این تیم که بعد از بازی پر حرف و حدیث خود در مقابل سپاهان در نقش جهان و برگزار نشدن این بازی توانست از رقبا خود را پیش بیاندازد حاشیه امنی برای خود حفظ کرد، البته پرسپولیس ها در ادامه هم عملکرد خوبی داشتند و قهرمانی لیگ را ازآن خود کردند.

در لیگ نوزدهم تیم های اصفهانی در دو نیمه متفاوت جدول حضور داشتند؛ سپزپوشان عملکردشان چنگی به دل نزد و در آخر هم مدعی سقوط شدند که با سوغاتی که از تهران آوردند و توانستند قهرمان لیگ را شکست دهند، کمی وضعیتشان بهتر شد، سبزپوشان در این لیگ انتظارات را براورده نکردند و در این باشگاه اتفاقات عجیب هم زیاد اتفاق افتاد، در حال حاضر و برای شروع دوباره این تیم نیاز است که مدیر عامل این باشگاه انتخاب شود.

ذوب آهن که با تغییر دو مدیر عامل و سه مربی که رفت و آمد های هر کدام هم پر حاشیه دنبال شد، در نوع خود در بین تیم های لیگ رکورد دار است، البته قبل از این ذوب آهن یکی از تیم هایی بود که در مدیریت ثبات قابل قبولی داشت؛ هواردارن این تیم انتظار دارند به زودی وضعیت ذوب آهن تغییر کند و این تیم به روزهای اوج خود برگردد.

انما سپاهان که تا پایان نیم فصل اول در لیگ آقایی می کرد به یکباره همه چیز برایش تغییر کرد و امتیازها را یکی پس از دیگری از دست داد؛ طلایی پوشان در حال حاضر 45 امتیازی هستند و در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته اند؛ این تیم برای اینکه سهمیه آسایی را کسب کند باید خود را تا رده سوم جدول بالا بکشد، البته اگر در جایگاه چهارم قرار گیرد و یکی از سه تیم بالایی قهرمان جام حذفی شود نیز می تواند به حذف بازی های آسیایی راه یابد.

سپاهان با تیم دوم جدول 4 امتیاز فاصله دارد و باید در قدم اول دو بازی خود را با پیروزی پشت سر گذارد؛ این تیم البته نیاز به شانس دارد و اما و اگر ها هستند که مجوز سهمیه را برای این تیم به همراه خواهد آورد؛ طلایی پوشان که دو بازی را بدون قلعه نویی به میدان خواهند رفت، از لحاظ روحی اصلاً شرایط خوبی ندارند.

به نظر می رسد باشگاه سپاهان نیز به زودی با تغییرات مدیریتی رو به رو شود؛ شاید بعد از ان اتفاق باشد که تکلیف نیمکت این تیم پر طرفدار اصفهانی نیز مشخص شود؛ از نکات قابل توجه تیم های اصفهانی این است که در حال حاضر دو باشگاه با سرپرست اداره می شود.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99