صفحه اصلی » اجتماعی » تشکیل هیئت کارشناسی و بازرسی برای بررسی علت حادثه سی و سه پل/ شهرداری: هیچ گونه نشتی برق مشاهده نشده است

ماجرای ادامه دار یک حادثه؛

تشکیل هیئت کارشناسی و بازرسی برای بررسی علت حادثه سی و سه پل/ شهرداری: هیچ گونه نشتی برق مشاهده نشده است

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: هیئت کارشناسی و بازرسی از شهرداری اصفهان برای بررسی علت حادثه تلخ فوت یک کودک و آسیب دیدن یک نوجوان در سی و سه پل تشکیل شده است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۴ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین امیری در خصوص حادثه تلخ جان باختن یک کودک و آسیب دیدن یک نوجوان در محل سی و سه پل، اظهار کرد: در این زمینه از ظرفیت کارشناسان اداره برق استفاده کردیم؛ علاوه بر این، کارشناسان اداره کل بازرسی شهرداری اصفهان مامور شدند موضوع را به دقت بررسی کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان اضافه کرد: با توجه به تجهیزات و امکاناتی که شرکت برق در اختیار ما قرار داد، کارشناسان برق اعلام کردند ما نمی توانیم فعلا به صراحت اعلام کنیم که برق، عامل بروز این حادثه بوده باشد چراکه هیچ گونه نشتی برق، مشاهده نشده است.

وی تصریح کرد: ایمنی شهروندان موضوعی بسیار حائز اهمیت است. محدودیت های ایجاد شده در دهانه های زیرین سی و سه پل هم برای تامین ایمنی شهروندان بوده است. به شهروندان توصیه می کنیم که مراقب فرزندان خود باشند تا به مناطق ممنوعه رودخانه ورود نکنند.

امیری ادامه داد: تابلوها و علائم هشداردهنده در این مکان نصب است اما به منظور ایمنی شهروندان از بروز خطراتی که می تواند برای آنها ایجاد شود، اقدامات پیشگیرانه از جمله نصب موانع در ضلع شمالی سی و سه پل انجام شده که شهروندان اجازه عبور از عرض رودخانه را نداشته باشند. هرچند قبلا ضلع جنوبی نیز با مانع بسته شده بود. همچنین بنرها و پلاکاردهای هشداردهنده هم در محل نصب شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد