صفحه اصلی » ورزشی » حدس و گمان برای باشگاه سپاهان تمدید شد/ رحیم زاده روی خوش ندید، آذری پرید!

حدس و گمان برای باشگاه سپاهان تمدید شد/ رحیم زاده روی خوش ندید، آذری پرید!

یکی از گزینه های جدی برای مدیریت باشگاه سپاهان سعید آذری، مدیر موفق اصفهانی است؛ سعید آذری نیز در مصاحبه ای از دیدار خود با عظیمیان مدیر عامل فولادمبارکه خبر داد؛ این مصاحبه از نزدیک شدن آذری به باشگاه سپاهان حکایت داشت، اما درست همین زمان بود که مذاکرات فولاد خوزستان با آذری نتیجه داد و این باشگاه اعلام کرد سعید آذری یک سال دیگر نیز در این تیم خواهد ماند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۷ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ نمایش تیم فوتبال سپاهان در لیگ نوزدهم و جام حذفی چنگی به دل نزد تا امیر قلعه نویی دو هفته باقی مانده از لیگ استعفا دهد و برای انتخاب تیم فصل بعدش تمرکز کند، این رفتار درست زمانی که طلایی پوشان می توانستند حداقل مجوز حضور در باشگاه های آسیا را کسب کنند، از سوی هواداران خوش نیامد و البته هم چندان رفتار حرفه ای از سوی این مربی نبود چرا که آن قدر دست این مربی در اصفهان و در تیم سپاهان باز بود که حتی اگر به صلاح تیم، رفتنش هم بود باید با تصمیم باشگاه اتفاق می افتاد.

البته این مربی رفتار های مشابهی را هم در فصل برای سپاهان انجام داد که شاید دیگر فایده ای برای نبش قبر آن نباشد اما نکته جالب رفتار باشگاه دیگر اصفهان ذوب آهن است چرا که خبری منتشر شد که این باشگاه به قلعه نویی دوباره پیشنهاد مربی گری داده است.

این در حالی است که قلعه نویی با حمایت گسترده سعید آذری مدیرعامل پیشین باشگاه ذوب آهن در دقیقه نود دست باشگاه ذوب آهن را در پوست گردو گذاشت و چون شرایط باشگاه سپاهان بهتر بود به جمع طلایی پوشان رفت.

در تیم سپاهان نیز وقتی شرایط و تیم ملی مطرح شد با توجه به اینکه سپاهان در شرایط حساسی قرار داشت مدت زیادی تیم سپاهان را به اما و اگر برد و با دست پیش کشید و پا پس زد؛ با این شرای پیشنهاد باشگاه ذوب آهن به خوبی نشان داد که این باشگاه در راس مدیریت ورزشی هر چه زودتر باید مدیر فن بلدی را بگمارد تا از یک سوراخ چند بار گزیده نشود.

بعد از فصل کابوس وار سپاهان، قطار تغییرات در این باشگاه اصفهان به راه افتاد و نیکفر سرپرست باشگاه نیز استعفا داد تا صندلی شماره یک این باشگاه درگیر شایعات و حدس و گمان ها شود؛ گزینه های کلیشه ای و سنتی برای این باشگاه در قدم اول و خیلی زود مطرح شدند اما رفته رفته بسیاری از اسم ها کنار رفت.

یکی از گزینه ها که به نظر جدی تر از بقیه مورد توجه باشگاه قرار گرفته بود مجید رحیم زاده بود؛ رحیم زاده هندبالیست و عضو تیم سپاهان و هم اکنون نیز رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان است؛ البته حضور رحیم زاده در سپاهان از سوی برخی از هواداران این تیم با پالس های مثبت همراه نبود.

یکی دیگر از گزینه های جدی برای مدیریت این باشگاه سعید آذری مدیر موفق اصفهانی است؛ سعید آذری نیز در مصاحبه ای از دیدار خود با عظیمیان مدیر عامل فولادمبارکه خبر داد؛ این مصاحبه از نزدیک شدن آذری به باشگاه سپاهان حکایت داشت.

اما درست همین زمان بود که مذاکرات فولاد خوزستان با آذری نتیجه داد و این باشگاه اعلام کرد سعید آذری یک سال دیگر نیز در این تیم خواهد ماند تا سپاهانی ها گزینه جدیشان از دست برود.

سپاهان با توجه به اینکه کمتر از یک ماه دیگر باید در جام باشگاه های آسیا به میدان برود شرایط حساسی را در پیش را دارد و هر چه زودتر باید وضعیت مدیریت این باشگاه و پس از آن سرمربی این تیم مشخص شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99