صفحه اصلی » ورزشی » خلاصه شدن موفقیت در گرفتن جام، زهری مهلک برای سپاهان و نویدکیا

خلاصه شدن موفقیت در گرفتن جام، زهری مهلک برای سپاهان و نویدکیا

 برخی صحبت ها از دورن باشگاه سپاهان  و برخی صحبت ها از بیرون، طلایی پوشان را به راهی نزدیک می کند که دوباره حکایت ناکامی گذشته تکرار خواهد شد و حتی ستاره طلایی پوشان در نیمکت این تیم هم محبوبیش خدشه دار خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۵ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۱۶

جمشید حسینی جزه صاحب نیوز– بعد از انتخاب مدیرعامل باشگاه سپاهان، انتخاب سرمربی یکی از دغدغه های باشگاه سپاهان بود که در این میان گزینه های مختلفی هم مطرح شدند؛ بعد از استعفا قلعه نویی یکی از خواسته های هواداران حضور محرم نوید کیا در نیمککت سپاهان بود؛ در ابتدا شاید این طور به نظر می رسید که سپاهان با یک مربی خارجی به تواقف برسد و محرم هم در کنار او قرار گیرد.

بعد از اینکه قانون منع بکارگیری خارجی ها در لیگ اعمال شد سپاهان به سمت گزینه های داخلی رفت و حضور نویدکیا هم در سپاهان نیز قوت گرفت؛ بالاخره تکلیف سرمربی سپاهان مشخص شد و حتی انتخاب سرمربی با درخواست بیشتر هوادران هم عجین بود و محرم نوید کیا بازیکن سابق تیم ملی و این تیم به عنوان سرمربی انتخاب شد.

شاید فوتبال کشورمان به حضور گرم اسطوره ها در تیم ها عادت کردند اما همین استقبال گرم در اکثر مواقع بدرقه سرد و تلخی را در یک مدت کوتاه به همراه داشته است؛ استقبال و بدرقه ای که تفاوت هایش در سکوها و شعارها هم به خوبی مشخص است.

برخی صحبت ها از دورن باشگاه سپاهان  و برخی صحبت ها از بیرون، طلایی پوشان را به راهی نزدیک می کند که دوباره حکایت ناکامی گذشته تکرار خواهد شد و حتی ستاره طلایی پوشان در نیمکت این تیم هم محبوبیش خدشه دار خواهد شد.

محرم نویدکیا با سپاهان در اول راه قرار دارد و می تواند این اسطوره سپاهان مدت ها با سپاهان بتازد اما راهی که در این باشگاه در حال شکل گیری است و دوباره اینگونه قلمداد می شود که سپاهان فصل بعد جام می گیرد که البته در برخی دیدگاه ها بیان بایدی هم به چشم می خورد؛ می تواند به راحتی آرامش تیم را در فرود ها و حتی با باخت در چند بازی از بین ببرد.

شاید القا قهرمانی به معنای موفقیت با توجه به تغییرات خوبی که در باشگاه طلایی پوشان شکل گرفته است و مدیرعامل و مربی هر دو دلسوز و آشنا به باشگاه هستند مهلک ترین اتفاقات برای ایجاد مقدمه ناکامی است و باید خیلی زود خصوصاً مدیران باشگاه از حرکت به این سمت و سو جلوگیری کنند.

موفقیت سپاهان مطمئناً در گرفتن جام خلاصه نخواهد شد و این تیم باید بتواند در کنار ستاره ها از دستاوردهای بومی اصفهان و تیم های پایه خود استفاده کند، سپاهان به یک برنامه گام به گام نیاز دارد که شاید در قدم اول آن برنامه بازی های آسیایی قرار دارد؛ حرکت پله پله سپاهان به نظر منطقی تر و درست تر است تا اینکه یک هدف کلی برای تیم بیان شود و موفقیت با آن سنجیده شود؛ سپاهان پتانسیل این را دارد که با برنامه درست و مواظبت کلامی و رفتاری در باشگاه مدت ها در اوج باشد و کسب جام های مختلف نیز بخشی از این موفقیت باشد.

یکی از پازل های گمشده در باشگاه های اصفهانی نیز حلقه های ارتباطی بین پیشکسوتان باشگاه با باشگاه است که امیدواریم نسبت به گذشته بهتر شود و همچنین با تشکیل کمیته های فنی فوتبالی تصمیمات بهتری نیز در مواقع حساس گرفته شود

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد