صفحه اصلی » استان اصفهان » شهرضا » خودمختاری فروشگاه های زنجیره ای صدای رئیس ستاد امر به معروف شهرضا را درآرود/ تجمع به بهانه قرعه کشی در وضعیت قرمز کرونا

خودمختاری فروشگاه های زنجیره ای صدای رئیس ستاد امر به معروف شهرضا را درآرود/ تجمع به بهانه قرعه کشی در وضعیت قرمز کرونا

رئیس ستاد امر به معروف شهرضا با بیان اینکه برخی از فروشگاه ها خود را نسبت به قوانین شهرستان خودمختار می دانند، گفت: متاسفانه در ایام کرونا بسیاری از این فروشگاه ها برای جذب مشتری، قرعه کشی های بی ثمری را به اجرا در می آورند که باعث ازدحام مردم در یک مکان شده و این مسئله باید به سرعت رسیدگی شود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۷ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام  سید نعمت الله صالح صبح امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر، یکی از مشکلات سطح شهر را فروشگاه های زنجیره ای بزرگ دانست و  با اشاره به اعتراضات مردمی در نوع برخورد این فروشگاه ها در مناسبت های مختلف، گفت: متاسفانه شهروندان بسیاری اعتراضات خود را از فروشگاه های زنجیره ای در رابطه با ریسه های رنگی بیان کردند، این فروشگاه ها با آویزان کردن این ریسه سعی در جذب مشتری هستند که بهتر بود در ایام محرم این ریسه ها جمع آوری شود.

امام جمعه شهرضا با اشاره به تذکرات گروهی از مردم به این فروشگاه ها برای رعایت شئون ماه محرم و چهره شهر، تصریح کرد: برخی از این فروشگاه ها خود را نسبت به قوانین و لوایح موجود در شهرستان خودمختار می دانند و تابع کارگروه های شهرستان نیستند.

وی پیرامون دیگر رفتارهای نامتعارف این فروشگاه ها اظهارکرد: باید یک قانونی باشد که در مسائل عمومی تابع اصول شهر باشند، «این نمی شود که بگویند، ما مستقیما از تهران دستور می گیریم».

صالح اذعان کرد: متاسفانه در ایام کرونا بسیاری از این فروشگاه ها برای جذب مشتری، قرعه کشی های بی ثمری را به اجرا در می آورند که باعث ازدحام مردم در یک مکان شده و این مسئله باید به سرعت رسیدگی شود.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شهرضا گفت: اصناف و کسبه شهر، چهره شهر هستند و چهره شهر باید اسلامی باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد