صفحه اصلی » اجتماعی » هدف نیروی انتظامی برقراری امنیت برای مردم و با همکاری مردم است

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار:

هدف نیروی انتظامی برقراری امنیت برای مردم و با همکاری مردم است

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار گفت: هدف پلیس برقراری امنیت و ایجاد احساس آرامش برای مردم و با همکاری مردم است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۸ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ خلیلی در جلسه شورای معتمدین پلیس بخش حبیب آباد با بیان اینکه موثر ترین چیزی که باعث شد انقلاب به پیروزی برسد و دوام پیدا کند همکاری و حمایت مردم بود، اظهار کرد: همچنین حمایت مردم باعث می شود تا از سختی ها و تحریم های ظالمانه دشمنان عبور کنیم.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران انواع تهاجمات دشمن در جهت بر اندازی این نظام مقدس آغاز شد؛ از تحریم های ظالمانه تا تهاجمات فرهنگی و جنگ نرم!

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار با اشاره به گوش به فرمان بودن مقام معظم رهبری، تاکید کرد: هر جایی که مردم در مسیر و راهبردهای بزرگان دین قرار گرفتند، نتیجه ای جز پیروزی حاصل نشده است و بر عکس آن هر جایی که از منویات و راهبردهای بزرگان دین دوری کردیم، ضربه خوردیم.

سرهنگ خلیلی با بیان اینکه دشمن برای هر کار خودش یک طراحی و یک برنامه ریزی دارد تصریح کرد: آن چیزی که توانسته تا به امروز دسیسه های دشمنان ما را نقش بر آب بکند و از بین ببرد، لطف خداوند متعال، عنایت ائمه معصومین (س)، رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) و پس از رحلت جانگداز ایشان رهبری امام خامنه ای و حمایت مردم بوده است.

وی تصریح کرد: هدف نیروی انتظامی برقراری و احساس امنیت و آرامش توسط مردم، برای مردم و با همکاری و حمایت های مردم است و از مردم طلب همکاری و حمایت در جهت انجام برنامه های نیروی انتظامی شهرستان را دارم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد