صفحه اصلی » اقتصادی » اختصاص درصد بومی‌گرایی برای شهرستان های مبارکه و لنجان در آزمون فولاد مبارکه/ آمادگی برای تأمین خوراک و پوشاک از سطح شهرستان

مدیرعامل فولاد مبارکه خبر داد؛

اختصاص درصد بومی‌گرایی برای شهرستان های مبارکه و لنجان در آزمون فولاد مبارکه/ آمادگی برای تأمین خوراک و پوشاک از سطح شهرستان

مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه گفت: یک درصدی را بر اساس تخصص، سطح پست و کاربردی که داریم برای بومی های منطقه را در نظر می گیریم.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۰ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۰

حمیدرضا عظیمیان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص اجرای قانون بومی پذیری در آزمون اخیر استخدامی در فولاد مبارکه اظهار کرد: آزمون اخیر فولاد مبارکه در مرحله تصحیح اوراق توسط دانشگاه اصفهان است که تاکنون نتیجه آزمون اعلام نشده است؛ پس از این مرحله افرادی که پذیرفته شده باشند در مصاحبه های حضوری و تست های پزشکی شرکت می کنند.

مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه گفت: یک درصدی را بر اساس تخصص، سطح پست و کاربردی که داریم برای بومی های شهرستان های مبارکه و لنجان در نظر می گیریم؛ تاکنون مشخص نیست که چه درصدی باشد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار صاحب نیوز پیرامون استقرار صنایع تبدیلی فولاد در شهرستان های مبارکه و لنجان، اذعان کرد: ایجاد صنایع تبدیلی در حوزه کار ما نیست و ما تولید کننده ورق های فولادی هستیم؛ صنایع تبدیلی طبق قوانین اداره کل صنایع و سازمان محیط زیست و دیگر دستگاه ها مثالی مانند رعایت حد 50 کیلومتر و مسائل حریم شهر است و ارتباطی با ما ندارد.

عظیمیان با توضیح اینکه اگر ظرفیت تهیه خوراک و پوشاک در منطقه باشد، از این ظرفیت استقابل می کنیم، بیان کرد: اگر در شهرستان های مبارکه و لنجان ظرفیت خوراک و پوشاک مورد نیاز کارکنان این شرکت باشد، سعی می کنیم ابتدا از منطقه تهیه و پس از آن به شهرستان های دیگر مراجعه کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99