صفحه اصلی » اجتماعی » روند شیوع کرونا در اصفهان همچنان صعودی/سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی: «اگر این روند را پیک دوم در نظر بگیریم، در پیک دوم هستیم»

روند شیوع کرونا در اصفهان همچنان صعودی/سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی: «اگر این روند را پیک دوم در نظر بگیریم، در پیک دوم هستیم»

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: روند همه گیری کرونا از خردادماه در اصفهان افزایش پیدا کرده است که اگر این روند افزایشی را پیک دوم در نظر بگیریم، در زمان حاضر در پیک دوم هستیم و همچنان روند شیوع کرونا در اصفهان صعودی است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۳ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۵

آراش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: بحث نظارت بر انجام پروتکل های بهداشتی در مدارس به افرادی از مدارس که نماینده بهداشت هستند، واگذار شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص جدول منتشر شده از آغاز مرحله سوم شیوع کرونا در اصفهان گفت: در خصوص این لیست اطلاعی ندارم اما روند همه گیری کرونا از خردادماه در اصفهان افزایش پیدا کرده است که اگر این روند افزایشی را پیک دوم در نظر بگیریم، در زمان حاضر همان در پیک دوم هستیم.

وی افزود: همچنان روند شیوع کرونا در اصفهان صعودی است.

به گزارش صاحب نیوز؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نشست ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در 20 شهریور در خصوص افزایش روند شیوع کرونا در اصفهان گفته بود یک سوم آمار مثبت کرونا کشور در ۲۴ ساعت گذشته مربوط به استان اصفهان است و استان اصفهان در رتبه ششم بستری و هفتم فوت کشوری قرار دارد.

طاهره چنگیز اضافه کرده بود در حالی که شیوع کرونا در برخی استان‌ها کاهشی شده اما در اصفهان روند افزایشی است و از هفته چهارم مرداد ماه تعداد بستری و فوتی‌ها در استان اصفهان از آمار متوسط کشوری بالاتر رفته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99