صفحه اصلی » اجتماعی » برنامه ای برای تعطیلی مدارس نداریم/ گزارشی از ابتلای دانش آموزان به کرونا خارج از میزان عادی ارائه نشده است

سخنگوی ستاد مدیریت کرونای استان:

برنامه ای برای تعطیلی مدارس نداریم/ گزارشی از ابتلای دانش آموزان به کرونا خارج از میزان عادی ارائه نشده است

سخنگوی ستاد مدیریت کرونای استان گفت: با توجه به تفاوت کیفیت آموزش حضوری دانش آموزان در مدارس نسبت به آموزش مجازی، ترجیح اداره کل آموزش و پرورش، ستاد مدیریت کرونا و بسیاری از دانش آموزان، اولیا و معلمان ادامه روند آموزش به صورت حضوری است و برنامه ای برای تعطیلی مدارس نداریم.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۶

حجت الله غلامی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در رابطه با آخرین وضعیت مدارس اصفهان در مقابله با کرونا، اظهار کرد: در جلسه روز گذشته ستاد استانی مدیریت  مقابله با کرونا؛ گزارشی از ابتلای دانش آموزان به کرونا خارج از میزان عادی عمومی توسط اداره کل آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی ارائه نشد.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونای استان تصریح کرد: تمامی مدارس سطح استان با ظرفیت 50 درصد درحال فعالیت هستند و اداره کل آموزش و پرورش در صدد است این مقدار را به کم تر نیز کاهش دهد.

وی افزود: با تصمیمات ستاد کرونای استان با اعمال دستورالعمل های بهداشتی و انتخابی کردن حضور در مدارس، مسئله بیماری کرونا در مدارس کنترل شده است.

غلامی عنوان کرد: با توجه به تفاوت میزان کیفیت آموزش حضوری دانش آموزان در مدارس نسبت به آموزش مجازی، ترجیح اداره کل آموزش و پرورش، ستاد مدیریت کرونا و بسیاری از دانش آموزان، اولیا و معلمان ادامه روند آموزش به صورت حضوری است و برنامه ای برای تعطیلی مدارس نداریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99