صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » نوبت دهی اینترنتی خدمات تعویض پلاک در اصفهان

نوبت دهی اینترنتی خدمات تعویض پلاک در اصفهان

ئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اجرای طرح نوبت دهی اینترنتی خدمات تعویض پلاک خبر داد و از شهروندان خواست بدون اخذ نوبت اینترنتی به مراکز تعویض پلاک این پلیس مراجعه نکنند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۸ - جمعه ۱۳۹۹/۰۶/۲۸

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محمدرضا محمدی  اظهار کرد: از 29 شهریور ماه خدمات تعویض پلاک در مراکز شماره 1 و 2 کلان شهر اصفهان فقط به صورت اینترنتی انجام می شود و بنابر این از شهروندان می خواهیم از این تاریخ به بعد بدون اخذ نوبت دهی اینترنتی به مراکز تعویض پلاک مراجعه نکنند.

وی افزود: هرشخص بر اساس شماره ملی و شماره تلفن همراهی که بنام خود ثبت شده مجاز به دریافت یک کد کاربری بوده و درج آدرس محل سکونت متقاضی نیز در فیلد مربوطه الزامی است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان بیان کرد: هر فرد از زمان نوبت دهی به مدت یک ساعت فرصت مراجعه به مراکز را خواهد داشت و در غیر اینصورت با ارسال پیامک نوبت وی لغو می گردد.

وی با بیان اینکه امکان لغو نوبت رزرو شده وجود دارد، گفت: هر خودرو در طول روز برای یک مرتبه مجاز به اخذ خدمات و تعویض پلاک است.

این مسئول انتظامی ادامه داد: در صورت نقص مدارک و ایرادات احتمالی شخص صرفا تا پایان وقت اداری همان روز مجاز به اخذ خدمات با نوبت اولیه بوده و در غیر اینصورت نیاز به دریافت نوبت جدید در روزهای بعدی است.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه دریافت نوبت برای خودروهای نوشماره و وارداتی بدون پلاک صرفا با شماره شاسی امکان پذیر است تاکید کرد: امکان دریافت پلاک تهران، از مراکز تعویض پلاک شهر اصفهان وجود ندارد .

رئیس پلیس راهور استان اصفهان در خصوص فرآیند اخذ نوبت دهی اینترنتی برای تعویض پلاک گفت: افراد متقاضی می بایست ابتدا سایت اینترنتی راهور به نشانی Rahvar120.ir مراجعه و سپس وارد آیتم ثبت نام کاربران شده و نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن همراه مالک و رمز عبور را وارد کرده و پس از ذخیره سازی مجدداً به سامانه نوبت دهی اینترنتی بازگشته واستان و شهر، نوع خدمات و محل مرکز تعویض پلاک و نوع وسیله نقلیه انتخاب کنند.

وی افزود: در صفحه جدید با انتخاب نوع خدمت و باز شدن تقویم نوبت دهی به ترتیب تاریخ و ساعت را انتخاب کرده و نوبت ثبت شده را تکمیل و با تایید نهایی کد رهگیری را دریافت می کنند.

سرهنگ محمدی گفت: پس از پایان مراحل ثبت نام یک پیامک به گوشی تلفن همراه متقاضی ارسال و برابر این نوبت ارائه شده بایستی به مرکز تعویض پلاک مراجعه کند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان نسبت به هرگونه سؤاستفاده افراد فرصت طلب و سودجو در این خصوص هشدار داد و گفت: این سامانه طوری طراحی شده که به هیچ عنوان امکان فروش نوبت اینترنتی وجود ندارد و فقط مالک وسیله نقلیه می تواند در این سامانه ثبت نام و نوبت اخذ کند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

  1. فهیمه رجبیان گفته :

    ندارم

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد