صفحه اصلی » استان اصفهان » شهرضا » اجرای بیش از 100 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرضا

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا خبرداد؛

اجرای بیش از 100 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرضا

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا گفت: در هفته دفاع مقدس، بیش از 100 برنامه در حوزه های بسیج شهر و روستا با شعار ما قوی هستیم به اجرا در خواهد آمد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۱۵ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۳۱

سرهنگ پاسدار مصطفی یونسی عصر امروز در گفت و گو با صاحب نیوز از برگزاری هفته دفاع مقدس در شهرستان شهرضا با برنامه های متنوع خبر داد و گفت: امسال که در سال چهلم دفاع مقدس قرار داریم، بیش از 100 عنوان برنامه با شعار «ماقوی هستیم» در حوزه های مقاومت بسیج شهر و روستا و همچنین در نقاط و مجموعه های فرهنگی برگزار می شود.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا دفاع مقدس را یک دانشگاه جامع انسان ساز خواند و گفت: دوران 8سال دفاع مقدس، دورانی است که سراسر آن درس و عبرت است، دانشگاهی است از تمام جنبه های زندگی که نیاز به یک بازخوانی دوباره و بکارگیری آن را داریم.

وی با اشاره به سن رزمندگان دوران دفاع مقدس و معجزه خواندن آن خاطر نشان کرد: در همین گلستان شهدای شهرضا اگر نگاه دقیقی به سن شهدا داشته باشیم اکثر شهدا بین 14 تا 24 سال سن داشتند.همین نوجوانان و جوانان در جنگ نقشه هایی کشیدند که در کالج های معروف نظامی، آنها را تدریس می کنند.

مصطفی یونسی از ارگانهایی همچون شهرداری، کتابخانه عمومی و آموزش و پرورش تشکر کرد و خاطر نشان کرد: نسل جوان و نوجوان ما، مطالب و جریانات دوران دفاع مقدس را نمی داند، ما می توانیم از ظرفیت های دوران دفاع مقدس خودمان برای بهبود وضعیت کشور بهره بگیریم.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا در پایان شروع برنامه های هفته دفاع مقدس را روز 31 شهریور با رژه موتوری و پیاده روی ارگان های نظامی خواند و هر روز را دارای برنامه های متنوع رزمی و نمایشگاهی معرفی کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد