صفحه اصلی » استان اصفهان » نائین » اجرای 160 برنامه هفته دفاع مقدس در نایین/ توزیع 5 هزار بسته لوازم التحریر و 5 هزاربسته معیشتی

اجرای 160 برنامه هفته دفاع مقدس در نایین/ توزیع 5 هزار بسته لوازم التحریر و 5 هزاربسته معیشتی

سرهنگ مهدی زاده ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین با خبرنگاران دیدار و برنامه ها و طرح های هفته دفاع مقدس را بیان کرد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۴۲ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محسن مهدی زاده در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: در ابتدای هفته دفاع مقدس قرار داریم و همانطور که چهل سالگی انقلاب اسلامی راجشن گرفتیم، چهل سالگی دفاع مقدس را جشن می گیریم و ناحیه مقاومت بسیج نایین با همه ظرفیت ها و امکانات مادی و معنوی برای گرامیداشت دفاع مقدس گام های خوبی برداشته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین اظهارکرد: شعار محوری چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس با تاسی از سردار عزیز اسلام حاج قاسم سلیمانی، «ما قوی هستیم» است، برنامه های متعددی در سطح هر محله ، هر پایگاه و هرمسجد جهت آشنایی نسل جوان با دفاع مقدس اتخاذ شده است.

مهدی زاده گفت: صاحب نظام، مردم هستند و سعی شده در برنامه ها از ظرفیت مردم استفاده شود که مردم با فرهنگ شهادت و شهدا تجدید میثاق کنند، بالغ بر16 برنامه با محوریت هر محله، هر پایگاه و هر مسجد و 15 برنامه شاخص بنا بر نیاز مردم برنامه ریزی شده است که با کمک همه دستگاه های دولتی و سازمان های مردم محور انجام می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین: در اولین روز هفته دفاع مقدس رژه خودرویی و یک سناریو مردمی با رعایت تمامی شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود . در دومین روز هفته دفاع مقدس گرامی داشت روز سرباز را خواهیم داشت که از خانواده سربازان دعوت به عمل می آید و نشست بصیرتی جهت رشد فکری و معنوی آن ها برگزار می شود.

وی گفت:در هفته دفاع مقدس اجرای طرح ثامن به منظور بصیرت افزایی و احصاء ظرفیت های انقلابی در بستر فضای مجازی را در دستور کار داریم، گرامیداشت مقام و جایگاه پیشکسوتان جهاد وشهادت با ذکر مناقب شهدا، اجرای سرود خیابانی از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس است.

سرهنگ مهدی زاده عنوان کرد: امسال به یمن چهل سالگی هفته دفاع مقدس، استان هر هفته را اختصاص به یک شهر داده که از 19 مهرماه تا 23 مهر ماه متعلق به شهر نایین است و برنامه شاخص این هفته دعوت از سرداران سپاه در سطح شهرستان و ذکر مناقب و خاطرات شهدا خواهد بود، برنامه دیگر با توجه به اینکه دشمن پیاده نظام های خود را برای ضربه زدن به امنیت کشور بسیج می کند، گشت های رضویون خواهیم داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین خطرنشان کرد: بنا بر فرموده مقام معظم رهبری که کمک های مومنانه باید یک نهضت بشود این کار انجام شده است و پنج هزار بسته معیشتی بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون تومان توزیع وتقسیم شد.

وی تصریح کرد: در هفته دفاع مقدس حواله های نقدی در نظر گرفته شده و قیمت این حواله ها بالای 280 میلیون تومان است که باکمک دستگاه های اجرایی ومردم نهاد میان نیازمندان تقسیم می شود.

مهدی زاده ادامه داد: بالای 150 میلیون تومان برنج میان هیئت های مذهبی و سازمان های مردم نهاد توزیع شده و بالغ بر پنج هزار بسته لوازم التحریر به مبلغ 125میلیون احصاء و میان نیازمندان توزیع شد، همچنین نزدیک به 850 میلیون تومان جهیزیه بین نیازمندان مستحق تقسیم می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین تاکید کرد: حدود 3میلیارد تومان با کمک دستگاه های اجرایی و سازمان های مردم نهاد و خیرین بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد