صفحه اصلی » سیاسی » رسالت امروز ما، آشناسازی جوانان و نوجوانان با دفاع مقدس است

استاندار اصفهان:

رسالت امروز ما، آشناسازی جوانان و نوجوانان با دفاع مقدس است

استاندار اصفهان گفت: یکی از رسالت های ما این است که در جمع جوانان و نسل جوان که کمتر با ارزش های دفاع مقدس آشنایی دارند، از ارزش های شهدا بگوییم و آن ها با روحیه ۲۳ هزار و ۵۰۰ شهید آشنا کنیم.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۲ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ عباس رضایی پیش از ظهر امروز در آیین تجلیل و تکریم پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت که به صورت ویدئوکنفرانس در سراسر کشور برگزار شد، اظهار کرد: سخن گفتن در جمع رزمندگان، جانبازان و خانواده شهدا و شهر شهیدان، از دفاع مقدس و شهید و ارزش های دفاع بسیار سخت است.

استاندار اصفهان گفت: مسئله ای که ذکر آن در این جلسات لازم است این است که امروز چه وظیفه ای داریم، باید چه اقداماتی را انجام دهیم که روح شهدا و جانبازان و خانواده شهدا و فرماندهان از ما راضی باشند.

وی افزود: یکی از رسالت های ما بزرگداشت این بزگواران است و باید ارزش های والای شهدا و دفاع مقدس را برای خود و دیگران بازگو کنیم.

رضایی با توضیح اینکه جای دانش آموزان و جوانان که مخاطبان اصلی این جلسات هستند، خالی می دانم، خاطر نشان کرد: یکی دیگر از رسالت های ما این است که در جمع جوانان و نسل جوان که کمتر با این ارزش ها آشنایی دارند، از ارزش های شهدا بگوییم و با روحیه ۲۳ هزار و ۵۰۰ شهید استان آشنا کنیم.

وی تصریح کرد: امروز هم جنگ در حوزه اقتصادی است، دیروز نظام سلطه با تمام توان به خاک ایران حمله کرد و امروز هم با تمام توان به اقتصاد ما حمله کرده است.

استاندار اصفهان اضافه کرد‌: تا زمانی که نگرش الهی بوده  و نظام سلطه با آن مقابله و دشمنی می کند و باید آمادگی لازم را باید داشته باشیم.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد