صفحه اصلی » سیاسی » انتقاد هیئت رئیسه مجلس به واگذاری خودرو دنا پلاس به نمایندگان/ حاجی: خودروها باید جز اموال مجلس باشد

انتقاد هیئت رئیسه مجلس به واگذاری خودرو دنا پلاس به نمایندگان/ حاجی: خودروها باید جز اموال مجلس باشد

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر من تحویل خودروی دنا پلاس اتومات به نمایندگان مناسب نیست و باید خودروی که عامه مردم بر مجلس بپسندند به نمایندگان اختصاص پیدا کند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۱ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۳۱

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص اختصاص یک دستگاه خودرو دنا پلاس به نمایندگان مجلس اظهار کرد: به نظر من تحویل خودروی دنا پلاس اتومات به نمایندگان مناسب نیست و باید خودروی که عامه مردم بر مجلس بپسندند به نمایندگان اختصاص پیدا کند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: این نوع خودرو بیشتر از عرفی که باید باشد، است؛ از ظرف دیگر خودرو باید برای مجلس باشد و تا زمانی که فرد نماینده است از آن استفاده کند و پس از دوره نمایندگی خودرو را تحویل مجلس دهد.

وی افزود: من نسبت به این حرکت و نوع خودرو منقتد هستم.

حاجی دلیگانی در خصوص استفاده خود از خوردروهای مجلس بیان کرد: بنده در این سه دوره مجلس شورای اسلامی که نماینده بودم، تاکنون خودرو از مجلس نگرفتم و با خودروی شخصی‌ خود که یک ال 90 مدل سال 90 است امورات مجلس را در حوزه انتخابیه انجام می دهم؛ برای مسیر بین اصفهان و تهران و فعالیت در پایتخت از یک خودروی اسنپی که ثابت است استفاده می کنم.

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد