صفحه اصلی » سیاسی » دولت موقت در دوران جنگ تحمیلی، ایران را از درون تضعیف کرد

امام جمعه شهرضا:

دولت موقت در دوران جنگ تحمیلی، ایران را از درون تضعیف کرد

امام جمعه شهرضا گفت: حمله عراق به ایران در زمانی اتفاق افتاد که دولت موقت که دست ملی گرا ها بود خدمت سربازی را از دو سال به 18 ماه کاهش دادند، در همین زمان این دولت مشغول فروختن هواپیما های اف 16 بود و ایران را از درون تضعیف می کرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۰ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲

نعمت الله صالح در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با تقدیر از نام جانبازان، ایثارگران و شهیدان دوران دفاع مقدس گفت: همه  ما می دانیم که جریان دفاع مقدس یک واقعه  تاریخی و نظامی صرف نیست؛ این جریان برای ملت ما فقط جنبه تاریخی ندارد، دفاع مقدس یک فرهنگ است که همیشه زنده می ماند و زنده می کند، یک جریان تاریخی نیست که بگوییم یک زمان مشخص و یک مکان مشخصی بود، دفاع مقدس یک فرهنگ برخواسته از قران بود که مقطعی از زمان در دنیا پیاده شده تا الگویی برای تمام ملت های مظلوم باشد.

امام جمعه شهرضا با طرح مطلب برپایی تمدن نوین اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری، خاطر نشان کرد: مسئولان وظیفه دارند که جریانات هشت سال دفاع مقدس را تحلیل کنند و برای زمینه سازی اجرای بیانیه  گام دوم استفاده کنند، سال 59 یک سرسپرده به نظام غرب با 12 لشگر و 36 تیپ به ایران حمله کرد با این تصور که یک هفته ای تهران را برای خودش فتح کند.

وی همچنین حمله صدام محنوس به ایران را مصادف با خیانات بسیاری از منافقین و دولت موقت دانست و گفت: حمله عراق به ایران در زمانی اتفاق افتاد که دولت موقت که دست ملی گرا ها بود خدمت سربازی را از دو سال به 18 ماه کاهش دادند، در همین زمان این دولت مشغول فروختن هواپیما های اف 16 بود و ایران را از درون تضعیف می کرد؛ در مقابل دولت عراق سربازان ذخیره ی خودش را احضار کرد.

وی در پایان افزود: ماشین جنگی عراق توسط دلیر مردان ایرانی متوقف شد، 172هزار شهید دفاع مقدس که اینها سند افتخار و عزت و ایستادگی ایران هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد