صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » دفاع مقدس بر بام تاریخ معاصر ایران قرار دارد/ شهید زینب کمایی عاشق شهادت بود

امام جمعه شاهین شهر:

دفاع مقدس بر بام تاریخ معاصر ایران قرار دارد/ شهید زینب کمایی عاشق شهادت بود

امام جمعه شاهین شهر گفت: شهید کمایی عاشق شهادت بود و به شدت به حجاب و عفاف اعتقاد داشتند و مروج حجاب بودند؛ الگو و تاسی از این شهیده می تواند بانوان این شهر را در کشور زبان زد کند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۱ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام قاسم هاشمی پیش از ظهر امروز در یادواره شهیده زینب کمایی اظهار کرد: اگر به تاریخ معاصر کشور نگاه کنیم می بینیم، دفاع مقدس بر بام تاریخ معاصر قرار دارد.

امام جمعه شاهین شهر تصریح کرد: امروز جنگ اراده هاست، الگو قرار دادن راه شهدا ضرورت دارد و همچنبن به برکت همین شهدا از آن عبور می کنیم.

وی افزود: در 300  سال اخیر دشمنان این مرز و بوم در جنگ هایی که علیه ایران انجام دادند به مقاصد خود رسیدند و عهدنامه های ننگین را ثبت کردند و تنها جنگی که علیه کشور ما توسط کشورهای مختلف و با حمایت غرب و شرق انجام شد و به هیچ دستاوردی نرسیدند، جنگ صدام با ایران بود.

هاشمی ادامه داد: شهید کمایی، فعال فرهنگی بود؛ ۱۷ هزار نفر شهید ترور داریم که ۵۰۰ نفر آن  ها از  مقامات بودند و بقیه مردم عادی هستند؛ منافقان دنبال درگیری و کشتن بودند و به کشتن این شهیده اذعان کردند.

وی ادامه داد: این شهیده عاشق شهادت بود و به شدت به حجاب برتر و عفاف اعتقاد داشتند و مروج حجاب بودند؛ الگو و تاسی از این شهیده می تواند بانوان این شهر را در کشور زبان زد کند.

امام جمعه شاهین شهر در پایان از کسانی که در ساخت تندیس این شهید همکاری و فعالیت داشتند، تشکر کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد