صفحه اصلی » سیاسی » صلح نامه دو کشور عربی و رژیم غاصب صهیونیستی یا توافق نامه ای برای امور نظامی علیه ایران؟

صلح نامه دو کشور عربی و رژیم غاصب صهیونیستی یا توافق نامه ای برای امور نظامی علیه ایران؟

نماینده مردم شهرضا صلح نامه بین امارات، بحرین و رژیم غاصب صهیونیستی را یک نمایش مضحک تبلیغاتی خواند و گفت: این مسئله را نمی توان یک صلح نامه بدانیم چراکه جنگی بین این دولت ها برقرار نبوده و این ها به صورت سری ارتباطات خودشان را داشته اند، این یک ارتباط برای امور نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۵ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ سمیه محمودی صبح امروز در جلسه شورای با قددرانی از سازمان تبلیغات اسلامی و هیئات مذهبی و مردم شریف شهرضا که در ایام محرم به بهترین نحو با رعایت اصول بهداشتی به عزاداری پرداختند، اظهارکرد: تمام مسئولان شهر تکریم خانواده شهدا و ایثارگران را سرلوحه کار خود قرار دهند و این حرکت قوت قلبی برای این خانواده های عزیز باشد.

نماینده مردم شهرضا هفته دفاع مقدس را هفته مهمی خواند و گفت: هفته دفاع مقدس هفته بسیار مهمی است چرا که چهلمین سالگرد دوران دفاع مقدس است در فراکسیون دفاع و امنیت ملی تصمیم بر این شد که چهار هفته در استان های مختلف مراسم برگزار شود .

وی با اشاره به موضوعات سیاست خارجی ایران و مکانیزم ماشه، گفت: مکانیزم ماشه یکی از بندهای برجام است، آمریکا با اینکه از برجام خارج شده و حق و حقوقی هم ندارد اما فشارهای بسیاری دارد وارد میکند . ممکن است از هفته اینده تحریم های شدید تری به ایران وارد شود .

محمودی همچنین صلح نامه بین امارات، بحرین و رژیم غاصب صهیونیستی را یک نمایش مضحک تبلیغاتی خواند و گفت: این مسئله را نمی توان یک صلح نامه بدانیم چراکه جنگی بین این دولت ها برقرار نبوده و این ها به صورت سری ارتباطات خودشان را داشته اند این یک ارتباط برای امور نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم شهرضا مسائل بین المللی را مهم دانست و خاطر نشان کرد: ما باید هم مسائل بین المللی را مهم بدانیم و هم مسائل داخلی را و متناسب با هر دوی این موضوعات بهترین تصمیم را بگیریم . نباید بگذاریم در انتخابات پیش رو آن اتحاد و همدلی که در کشور وجود دارد کنار برود و موضوعات انتخابات 1400 را از موضوعات اصلی الان دور نکند؛ سه قوه باید دست به دست هم بدهند و برای خدمت به مردم کوشا باشند.

محمودی در پایان برگشت اختیارات مجلس در امور مختلف را خواستار شد و گفت: آن اختیاراتی که مربوط به مجلس است در سران قوا مطرح و تصمیم گیری می شود

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد