صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » راز ناکام گذاشتن دشمن تا دندان مسلح در دفاع مقدس تبعیت از ولایت فقیه بود

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت برخوار:

راز ناکام گذاشتن دشمن تا دندان مسلح در دفاع مقدس تبعیت از ولایت فقیه بود

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت برخوار گفت: راز ناکام ماندن دشمن تا دندان مسلح در دفاع مقدس، تبعیت از ولایت فقیه بود که در وصیت نامه شهدا هم به آن تاکید شده است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۷ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید روح الله ساجدی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج برخوار در مراسم روز سرباز ناحیه برخوار با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: جنگ تحمیلی یادآور شجاعت، استقامت و استکبارستیزی ملت مومن ما در مقابل همه کفر بود. راز پیروزی ما ناکام گذاشتن دشمن تا دندان مسلح در جنگ تحمیلی، تبعیت از ولایت فقیه بود و این مسئله در وصیت نامه های شهداء بخوبی و روشنی بیان شده است.

وی افزود: دفاع مقدس به ما نشان داد که اگر توکل به خدا داشته و استقامت داشته باشیم نصرت الهی شامل حال ما می شود. دفاع مقدس گنجینه ای است عظیم از دستاوردهای علمی، نظامی، سیاسی و فرهنگی که باید امروز از این گنجینه برای ادامه مسیر انقلاب هنرمندانه استفاده نمایند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج برخوار تصریح کرد: خدمت صادقانه به مردم از با ارزش ترین درس های دفاع مقدس است چرا که شهداء عزیز و رزمندگان ما برای رضای خداوند متعال جان خویش را فدا تا امنیت و آسایش ملت مسلمان ما دچار خدشه نشود.

حجت الاسلام ساجدی گفت: شهید مخلص، شجاع و مردم دوست و عارف شهید سلیمانی میوه دفاع مقدس است. آمریکا و رئیس جمهور خبیث آن بداند که با شهادت شهید سلیمانی اندیشه و مکتب آن بین جوانان ملت و منطقه زنده تر می شود و بابت جنایت تاریخی که مرتکب شده اند، سیلی سختی خواهند خورد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد