صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » نیروهای مسلح در بالاترین حد آمادگی در برابر دشمن هستند

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج):

نیروهای مسلح در بالاترین حد آمادگی در برابر دشمن هستند

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: به برکت ایستادگی و اقتداری که در ۸ سال دفاع مقدس به دست آوردیم و مانع آن شدیم که دشمن تا دندان مسلح به نتیجه مطلوبش نرسد، امروز این عظمت را داریم و نیروهای مسلح ما در بالاترین حد آمادگی هستند و به پشتوانه این آمادگی، حضرت آقا می‌گویند «یکی بزنید ده تا می‌خوردید».

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۹ - شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مجتبی فدا در آئین بهره برداری از نیروگاه خورشیدی اتحادیه تعاونی روستایی شهرستان برخوار گفت: اتحادیه تعاونی روستانی شهرستان برخوار این جمله سردار شهید سلیمانی را که گفته بودند «میزان فرصتی که در بحران‌ها وجود دارد در خوده فرصت‌ها نیست و شرطش نترسیدن است» را عملی کرد.

وی افزود: این پروژه آینده درخشانی دارد؛ کاری است که در پدافند غیرعامل و در شرایط خاص کارایی دارد و اگر برق کل کشور هم قطع شد، اینجا مشکلی پیش نیاید.

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان تاکید کرد: ما ظرفیت تولید برق برای صادرات داریم تا از این طریق ارزآوری داشته باشیم.

سردار فدا با بیان اینکه ما در شرایطی قرار داریم که هر روز تحریم و تهدید می‌شویم، اظهار کرد: فشار همه جانبه دشمن نسبت به ایران زیاد است و ضرورت دارد تا کار جهادی انجام بدهیم.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج)  در ادامه تصریح کرد: به برکت ایستادگی و اقتداری که در ۸ سال دفاع مقدس به دست آوردیم و مانع آن شدیم که دشمن تا دندان مسلح به نتیجه مطلوبش نرسد، امروز این عظمت را داریم و نیروهای مسلح ما در بالاترین حد آمادگی هستند و به پشتوانه این آمادگی، حضرت آقا می‌گویند «یکی بزنید ده تا می‌خوردید».

سردار فدا در پایان گفت: اگر در شرایط فعلی ظرفیت درآمد دولت کفایت نمی‌دهد، خیران و سرمایه گذاران را باید پای کار بیاوریم تا کارهای جهادی را با قدرت پیش ببریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد