صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » مردم حافظ انقلاب اسلامی در مراحل مختلف؛ از کمک به جبهه های جنگ تا کمک به جبهه مبارزه با کرونا

مردم حافظ انقلاب اسلامی در مراحل مختلف؛ از کمک به جبهه های جنگ تا کمک به جبهه مبارزه با کرونا

رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس گفت: مردم فهیم و آگاه ایران بودند که از جنگ تحمیلی پشتیبانی کردند و امروز هم که کشور در وضعیت کرونا است، کمک های متعدد مردم در این زمینه را شاهد بودیم؛ مردم و بسیج عمومی بود که انقلاب اسلامی را تاکنون حفظ کرده است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۶ - شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۵

شهرام رسولی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز  اظهار کرد: بنده در دوران دفاع مقدس توفیق داشتم و در ستاد پیشتیبانی جنگ خدمت گذار رزمندگان اسلام بودم؛ مردم را در زمان جنگ مشاهده می کردیم که با عشق و علاقه و با وجود کمترین امکانات، اموال خود را به جبهه های دافع مقدس هدیه می کردند.

رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس گفت: مردم از دار و ندار خود می گذشتند و کمک های نقدی و غیرنقدی را به جبهه های جنگ تحمیلی کمک می کردند؛ به عنوان مثال به مردم اعلام می شد که رزمندگان به شکر، کنسرو و نان نیاز دارند، مردم خود با عشق و علاقه این اقلام را تهیه و به جبهه ها اعزام می کردند.

وی افزود: زمانی که بیش از 40 کشور به صدام کمک می کردند، مردم فهیم و آگاه ایران بودند که از جنگ تحمیلی پشتیبانی کردند؛ مردم و بسیج عمومی بود که انقلاب اسلامی را تاکنون حفظ کرده است.

رسولی با بیان اینکه امروز هم که کشور در وضعیت کرونا است، کمک های متعدد مردم در این زمینه را شاهد بودیم، اظهار کرد: مردم کمک های نقدی و غیرنقدی خود را با علاقه مانند زمان دفاع مقدس به جبهه مبارزه با کرونا اهدا می کنند.

وی اضافه کرد: اجرا سه مرحله کمک مومنانه در کشور و استان و آماده سازی اقلام اهدایی مردم برای اجرای چهارمین مرحله کمک مؤمنانه در اربعین شهادت امام حسین(ع) نشان دهنده این ایثار و از خودگرشتگی مردم است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد